Rüya tabiri ara

Rüyada Hırsız Yakalamak

Mayıs 9, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Hırsız Yakalamak birkaç manası olan bir rüyadır. Yorumlardan bir tanesi, rüya sahibinin kişinin gelecek zamanda kandırılmasına işaret eder. Rüyasında hırsız gören kişinin karşısına kurnaz bir kişilik çıkacaktır. Bu kişi, rüya sahibini kandırmak için planlar yapacak fakat rüya sahibi, kurnaz kişinin planını gözler önüne serecektir. Bu kişi planları ortaya çıkartmak için zorlu yollardan geçmek zorunda kalabilir. Hırsız görülüp ardından bu hırsızın yakalanması diğer bir yoruma göre ise zina yapan bir kimsenin görülmesine işaret eder. Bu kişiler tanık oldukları olay karşısında şaşkınlığa uğrayarak ne yapacaklarını şaşırmış bir halde yaşamlarına devam edebilirler. Bu durumda adil olan durum ne ise onu yapmaları bu kişilere tavsiye edilir.

Rüyada hırsız yakalamak, kişinin ticari yaşamda hırsı ve çok çalışkanlığı sayesinde rakiplerinden bir adım önde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamının adeta kurtu olmasına, sözü dinlenilen saygı duyulan biri olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin öz güveni yüksek, ticari cesareti yüksek biri olmasına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin girdiği işlerden başarılarla dönmesine yorulur.

Rüyada hırsızın kaçtığını görmek bazı İslam alimleri tarafından kıskançlığın bir delaleti olarak görülmüştür. Rüyadaki hırsız olduğu görülen kişi kimse, bu kişi rüya sahibini kıskanıyordur. Hatta sahip olduklarınızdan ve yaptıklarınızdan dolayı sizi kıskanan bu kişi size zarar vermek için plan kuruyordur. Bu kıskançlığından dolayı etrafındaki insanlara rüya sahibi kişi ile ilgili gerçekte doğruluğu bulunmayan bir takım aslı astarı olmayan yalan haberler söylüyor olabilir. Bu kıskanç kişilik, rüya sahibi tarafından bir türlü alt edilemeyen, hatasını bir türlü rüya sahibine göstermeyen bir kişiliktir.

Rüyada hırsızı dövmek evde evlenmemiş bekar bir kızın yakın zamanda ona talip çıkarak evlenmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bekar bir erkek var ise, bu erkeğe bir kızın talip olacağı ve yakın zamanda hayatlarını birleştirecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Hırsızı dövdüğünü görmenin diğer bir yorumu ise rüya sahibinin önemli bir iş üzerinde olduğuna işaret eder. Bu kişiler önemli bir durumun açıklığa kavuşturulması için ellerindeki kaynakların pek çoğunu bu amaç uğruna feda eden cömert kişiler olabilirler. Yaptıkları bu fedakarlıkların karşılığını ise kişiler kısa bir süre sonra alarak, sorunlara kalıcı çözümler getirmeyi başaracaklardır. Sorunları çözmeyi kafaya koymuş bu kişiler önlerine çıkan her konuyu atlatacak kapasiteye sahip olan kişilerdedir. Bu nedenle bu kişiler üzerlerinde çalıştıkları konuyu halletmeden işin peşine bırakmamalı ve işin üzerine gitmelidirler.

Rüyada hırsızın çaldığını geri almak sık görülen bir rüya değildir. Bu rüyayı gören kişi hayatının bazı alanlarında zor günler geçiriyor olabilir. Bu kişiler geçirdikleri zor günler ve karmaşık olan sorunlar yüzünden kendilerini yıpranmış hissedebilirler. Bu kişiler genellikle kendilerini yok yere yıpratan, ortada gerçek bir sebep olmamasına rağmen ortaya kendileri sebep yaratan kişilerdir. Yine bu kişiler sahip oldukları zorlayıcı ve mükemmeliyetçi kişilik özellikleri yüzünden zor durumlarla baş ediyor olabilirler.

Rüyada evde hırsız yakalamak, rüya sahinin dost veya akraba çevresinden olup hane içersine rahatça girip çıkan ve kişinin hane yaşamına zarar verme isteği içersinde olan birinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişinin kötülüklerinin farkına varıp bu kişiyi ailesinden uzaklaştırmasına delalet eder.

Rüyada hırsızı yakalayıp dövmek, kişinin rüyasında hırsız olarak yakalayıp dövdüğü kişiye karşı hayır ve hasenat içersinde bulunmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin darda ve sıkıntıda kalan bu kişiye karşı el uzatıp sıkıntılarından kurtulmasına ve yardımcı olmaya delalet eder.

Rüyada kadın hırsız yakalamak, rüya sahibine karşı görünürde dostu ve arkadaşı gibi görünüp arkasından dedikodu ve hasetlik yapan bir kadının varlığına işaret eder. Kişinin bu kişinin yaptıklarının farkına varıp kendinden uzaklaştırmasına delalet eder.

Rüyada hırsız yakalamaya çalışmak, kişinin yıllarca çalışıp emek vererek birikimini yaptığı maddi imkanlarına göz diken birinin varlığı olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibi bu kişinin asıl amacının farkına varıp bulunduğu ortamdan uzaklaştırmasına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1213