Rüya tabiri ara

Rüyada Hediye Telefon Almak

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Hediye Telefon Almak, Birine hediye vermek birinden hediye almak en önemlisi dinimiz de sünnettir. Bu yüzden hediye almak veya vermek insanı mutlu edeceği için rüyada da görülmesi iyi haberler geleceğine kişiye mutlu sonuçlar getireceğine işaret eder.Rüyada birinden hediye telefon almak başka bir yorumcuya göre kişinin iş hayatında yeni projelere imza atacağına yeni yollar kendisine çizeceğine ve önüne çıkan her engeli aşacağına delalet eder. Mutlu sonuçlar getirdiği için hayırlı haberlere yorumlar.

Rüyada telefon hediye edilmesi yorumcuya göre ise hediye dostluğu,kardeşliği, sevgiye delalet eder. Hediye kötü olanların sonucun da mutlu sonuçlar getireceğine küs olanların barışacağına ailedeki huzursuzluğun gideceğine işaret eder.

Rüyada hediye telefon almak Başka bir yorumcuya göre ise evde bekar bir kızı olan kişinin kızına hayırlı bir kısmet geleceğine, kendisine hediye gelen kişinin üzüntüsünün kederin bittiğine, sıkıntı da ise sıkıntılı günlerin biteceğine ve güzel günlerin onu beklediğine delalet eder.

Rüyada yeni cep telefonu hediye edildiğini görmek kazanılacak olan bol miktarda ki paraya da delalet etmektedir. Rüya sahibinin yapmış olduğu işlerden kazanılan paranın bol miktarda olacağına ve ele geçen bu paranın mal varlığını daha da fazla olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya uzak bir akrabadan gelecek olan küçük bir hediyeye de delalet eder. Rüya sahibini çok sevdiği bir akrabasında küçük ama değerli bir hediye alacağına ve aldığı bu hediyeden dolayı çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada hediye telefon görmek bir yorumcu tarafından da olumsuz bir hadise olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibinin başına bir takım kötü olayların geleceğine ve olaylardan dolayı rüya sahibinin ailesi ile arasının bozulacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya aile içerisinde meydana gelecek olan ayrılıklara da delalet etmektedir.

Her nasıl ki gündelik hayatımızda telefon iletişime ilişkin bire nesneyse , rüyamızda da aynı şekilde bize iletişimle ilgili ipuçları verir. İnsanlarla iletişime geçmeyi simgeler. Örneğin; eğer telefona erişmekte güçlük çekiyorsanız, ya da arama yapmakta zorlanıyorsanız bu, iletişim problemleri ve diğer insanlar ile anlaşamama problemi yaşadığınızı gösterebilir.

Rüyada telefon almak hayatımız için gerekli olduğunu düşündüğümüz bilgi ve düşünceleri gerekli kişilerden almayı istediğimizi gösterir. Eğer iç rahatlatıcı bir konuşma yapıyorsak bu gerekli gördüğümüz bilgilerin gerçekten bizim hayatımız için faydalı olacağını söyleyebiliriz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16851