Rüya tabiri ara

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hayvan pisliği görmek, rüyayı gören kişinin oldukça şanssız ve kısmetsiz günler geçireceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin işlerinde oldukça büyük maddi kayıplar yaşayacağına ve bu kayıplar sebebi ile aile ortamında da bazı sorunlar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada Hayvan Pisliği Yediğini Görmek

Rüyada hayvan pisliği yediğini görmek, rüya sahibinin çok şiddetli ve oldukça ağır bir hastalığa yakalanacağına, bu hastalık sonucunda rüyayı gören kimsenin ölebileceğine işaret eder. Bu rüya bazı durumlarda rüya sahibinin değil bir tanıdığının hasta olmasına ve ölmesine delalet olabilir.

Rüyada Hayvan Pisliğine Basmak

Rüyada hayvan pisliğine basmak, rüyayı gören kimsenin çevresindeki kimselerin baskıları sebebiyle aslında hiç istemediği bir işe girişeceğine ve bu iş sonucunda da tahmin ettiği gibi zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüyada kedi pisliği görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde oldukça kötü niyetli arkadaşlarının olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin sinsi, dedikoducu ve çıkarcı arkadaşları yüzünden zor günler geçireceğine bu arkadaşları tarafından ihanete uğrayacağına ve mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada Köpek Pisliği Görmek

Rüyada köpek pisliği görmek, rüya sahibinin işleri için bazı kısa seyahatlere gideceğine, bu seyahatler sayesinde oldukça başarılı işlere imza atacağına, bu başarılı işler sayesinde oldukça yüksek mevkilere geleceğine, maddi ve manevi açıdan oldukça düzeleceğine, hayatındaki bütün sorunların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6522