Rüya tabiri ara

Rüyada Havuzlu Ev Almak

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada havuzlu ev almak ile ilgili olarak yapılan tabirler rüyada görülen ana nesneye göre yapılmaktadır. Burada tabirleri verilecek olan rüyada ana nesne ev olduğu için yapılan tabirler bu çerçevede olacaktır.Rüyada havuzlu ev görmek ile ilgili tabirler: Rüyada ev görülmesi genel mana olarak hayırlı olarak yorumlanırlar. Bu rüya çeşidi için yapılan yorumlar evde yaşayan kimseler yada rüyayı gören kimse için farklı anlamlarda işaret sayılır. Rüyada evine fazladan yeni bir oda yaptığını görme rüya sahibinin sağlık bakımından şifa bularak yeniden eski sağlığına kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada havuzlu evde oturmak evin değeri ölçüsünde bir kimse ile evlenmek manasında yorumlanır. Örneğin evin yeni ve değerli olması evlenilecek kişinin karakterinin güçlülüğünü, evin yıkık dökük olması da bu kimsenin zayıf ve iyi olmayan karakterini simgeler.Rüyada sadece kireçli ve diğer evlerden farklı bir ev görme: Bu rüyayı gören kişinin kabrini simgelemektedir.

Rüyada kendini kapısı kilitlenmiş bir evde hapsedilmiş olarak görme: Ev diğer evlerin ortasında bir yerde ise rüyayı gören kimsenin hayırlara ve nimete kavuşması olarak yorumlanır.Rüyada havuzu olan bir ev görme: Rüya sahibinin devlet işinde bir makam kazanmasına işaret sayılmaktadır. Aynı rüya sevgi dolu bir yapısı olan yaşlı birine işaret kabul edilir. Yada dostları ile birlikte eğlenmeye, kısmetinin artmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada sahip olunan bahçenin kuruduğunun görülmesi: Rüya sahibinin bazı sıkıntıları olan bir dönemden sonra kavuşmayı arzuladığı yüksek makama ulaşmasına işaret sayılmaktadır. Bahçenin sulanmasını görmek ise bu tabirden farklı olarak çekilen zahmet sonrasında temiz kazanç elde etmeye işaret sayılır. Bazı tabirlere göre rüyada bahçenin sulanması bir kimsenin cevap verdiği yardım çağrısından sonra servet kazanmak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bahçenin yandığının görülmesi: Bu rüyaya göre rüya sahibinin çektiği sıkıntı ve zahmetler sonrasında ulaşmayı istediği refaha kavuşmasına, zahmetler sonrasında itibarı olan bir makama ulaşmasına, verdiği sözler varsa bu sözlere sadık kalmaya yorumlanmaktadır.Rüyada bahçesi yanan ev: Bu rüya ticaret nedeni ile oluşan huzursuzluk, zahmet ve sıkıntılı dönemler sonrası ulaşılacak rahatlık olarak yorumlanır.Rüyada bahçesini yeşermiş görme: Yaşadığı sıkıntılar sonrasında kavuşmayı beklediği ticari kazanca işaret sayılmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5606