Rüya tabiri ara

Rüyada Havuzda Yüzmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada havuzda yüzmek, rüya gören kişinin mutsuz olacağına yorumlanır. Menfaat ve ihanetin sonunda çok üzüleceğine delalet eder. Maddi gücün olmadığı için bunalıma gireceğine işaret eder. Bolluğun ve bereketin gelmemesiyle zor günler geçireceğine yorumlanır. Fakir hayatın belini bükeceğini simgeler. Arkadaşından kötü sözler duyduğu için çok üzüleceğine yorumlanır. Havuzda yüzmek ailevi baskı nedeniyle zor günler geçireceğine nail olur. Yaptığı iş başvurusuna alınmadığı için işsiz kalacağına tabir edilir. Evli çiftin boşanma kararı alacağına yorumlanır. Hırsızlık yaptığı için karakola götürüleceğine işaret eder. Genç erkeğin ikinci evliliğini yapacağına yorumlanır.

Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek kötü işler yapacağını belirtir. Akrabadan dayak yiyeceğine tabir edilir. Evli çiftin çocuk hasreti çektiğine işaret eder. Kira parasını veremediği için depresyona gireceğine nail olur. Atandığı mesleği için uzaklara gideceğini simgeler. Kötü alışkanlıkları nedeniyle ailesi tarafından dışlanacağını belirtir. Alkol içtiği için günah kazandığını simgeler. Genç erkek trafik kazası geçireceği anlamını belirtir. Maddi zorluk nedeniyle ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandığına tabir olur.

Manevi desteğe ihtiyaç olduğuna delalet eder. İş yerinde kavga ettiği için işten ayrılacağı anlamına gelir. Genç kız istediği gelinliği bulamayınca çok üzüleceğine işaret eder. Okul hayatının bitmesiyle arkadaşlarını özleyeceği anlamına gelir. Aile içinde küslük olacağına yorumlanır. Hayalini kurduğu makam seviyesine gelemediği için çok üzüleceğini simgeler.

Rüyada havuzda yüzerken sevinmek; Hayıra vesile olan rüya tabiridir. Sevincin ve huzurun yaşanacağına işaret eder. Zor günlerin bittiği için kurban keseceğini belirtir. Küs olduğu arkadaşıyla barıştığı için çok mutlu olacağına delalet eder. Genç kızın kısmetinin açılması ile yüzük takacağı anlamına gelir. Hayırlı bir iş için tanışma merasimi olacağına yorumlanır. Genç kız güzel yemek yapmayı öğreneceğini simgeler. Üniversite sınavını kazandığı için sevineceğine tabir edilir. Kötü hastalığın geçeceğini belirtir.

Rüyada balıklı havuzda yüzmek bazı mesuliyetleriniz size ağır gelebilir. Kötü niyetli kimselere karşı çok temkinli olmalısınız. Sınırlarınızı zorladığınız takdirde, hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Hak ettiğiniz başarıya veya mevkiye yakında erişebilirsiniz. Umudunuzu yitirmediğiniz takdirde, dileklerinizin kabul olduğunu göreceksiniz. Kendi isteklerinize öncelik vermeniz gerektiğini anlayacaksınız ve sizi sınırlayan kimseler ile aranızda bazı tatsızlıklar olacak. Rüyada havuzda balıklarla yüzmek, aynı zamanda karmaşadan uzak kalmak ve sakin bir hayat sürmek anlamına da gelir.

Aile içine torunun gelmesiyle sevinç yaşanacağına nail olur. Hayırlı evlat olduğu için çevresi tarafından sevileceğine işaret eder. Akrabadan birinin vefatı ile mezar ziyareti yapacağına delalet eder. İbadet görevlerini yerine getirmesi gerektiğine yorumlanır. Genç erkek ikinci evliliğini yaptığı için çok mutlu olduğuna tabir edilir. Adağını kesmesi gerektiğini simgeler. Düğün alışverişine çıkılacağı anlamına gelir. Sevdiği kıza sürpriz hediye alacağına delalet eder. Yüzme kursuna gideceği anlamını belirtir. Dostlarıyla baraja balık tutmaya gideceğine yorumlanır. Ailenin kararı ile yeni ev satın alacağına işaret eder. Dedikodu yapan kişilerden uzak durması gerektiğini belirtir.

Rüyada havuz görmek, su berrak ise cömert ve eli açık bir kişinin size yardım edeceğine ve bu kişinin size fazlasıyla yardımının dokunacağına işarettir. Başka bir yoruma göre; rüyasında temiz su ile dolu havuz gören kişinin geleceği oldukça parlak olacak demektir. Rüyada havuz suyu ile abdest almak, sıkıntıların sonlanacağına ve mutlu günlere işarettir. Rüyada havuz suyu içmek ise; şeref sahibi insanlardan gelecek rızk anlamına gelir. Rüyada havuzda yüzmek ise, iyilik olarak yorumlanmaz.

Rüyada Havuz Suyu İçmek: Bolluk ve berekete işarettir.Rüyada Havuzu Susuz Görmek: Çevrenizden eli açık ve itibarlı bir kişinin zor duruma düşeceği anlamına gelir.Rüyada Evin İçinde Havuz Görmek: Geçim sıkıntısından kurtularak rahata ulaşacağınıza işarettir.Rüyada Bahçede Havuz Görmek: Başkalarına da faydası dokunacak hayırlı bir işe gireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada görülen havuz bir kadını temsil eder. Suyu temiz ve dolu bir havuz, kültürlü, edepli, cömert ve çevresine faydalı bir kadına işarettir. Suyu temiz bir havuzda yüzmek veya suyundan içmek böyle bir kadınla münasebet kurmaya, ondan bir iyilik görmeye ya da böyle bir kadınla evlenmeye işaret eder. Suyu kirli ya da boş bir havuz ise bunun aksi ile tabir olunur.

Havuz zengin ya da büyük bir kimseyi temsil eder. Suyu temiz ve dolu bir havuz yardımsever bir zengine delâlet eder.Suyu kirli bir havuzda yüzmek, sıkıntı, üzüntü, meşakkat ve hata ile tabir edilir. Temiz bir havuzda yüzmek ise bunun tersiyle tabir edilir.Havuz ayrıca, kişinin ömrünü, sağlığını, yaşantısını, işini, kişiliğini, amellerini ve niyetlerini temsil eder. Havuzun temiz ve dolu olması bunlarda iyiliğe ve güzelliğe işaret ederken, kirli ya da boş olması ise hayra yorulmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1467