Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Havuç Görmek

Kasım 4, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada elinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işte bulunur ve iş kendisine kolay hale gelir. Havuç, meramını kolaylıkla anlatan kimsedir. Bu sebepten elinde havuç gören, içinde bulunduğu çetin şartlardan kolaylıkla sıyrılır.

Rüyada elinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işte bulunur ve iş kendisine kolay olur.

Havuç, meramını kolaylıkla anlatan kimsedir. Bundan dolayı elinde havuçtan bir şey olduğunu gören, bulunduğu çetinlikten veya hapislikten kurtulur.

Bazen de havuç görmek, derdini ve sıkıntısını kolaylık ve rahatlıkla anlatabilen kimseye işaret eder. Bu sebeple, rüyasında elinde havuç olduğunu gören kimse, içinde bulunduğu zorluk ve çetin bir durumdan kurtulacağına ve hatta hapis ise, hapislikten bile kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada havuç yemek, bozuk olan sıhhatinizin düzelmesine işarettir. Havuç ekmek çok çalıştığınız halde elinize az kazanç geçeceğine işarettir.

Rüyada havuç görmek, derdini kolaylıkla anlatan kimseye işâret eder.

Rüyada elinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işle uğraşsa bile iş kendisine kolay gelir.

Havuç rüyası, bazen kaba ve çirkin bir in­san ile tabir olunur.

Rüyada havuç yediğini görmek, üzüntü ve kedere işârettir. Bazen de rüyada havuç yediğini görmek, hayır ve menfaate işâret eder.

Rüyada üzeri topraklı, çamurlu havuç gör­mek; zorluk ve çetinliğe, bir şeyden men et­meye yahut men edilmeye işâret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3069

Rüya Sitesi Linkleri