Rüya tabiri ara

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Ocak 27, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada hasta olduğunu görmek, telaş edilmemesi gereken bir rüyadır. Rüya sahibi eğer bir hastalık ile uğraşıyorsa kısa zamanda bu hastalıktan kurtulacağına ve çok rahat ve sağlıklı bir iyileşme süreci geçireceğine alamet eder. Eğer rüya sahibi hasta değilse bu sağlıklı ve hastalıktan uzak durumunun uzun bir zaman devam edeceğine ve sağlığına dikkat ettiği sürece yanına hiçbir hastalığın yanaşmayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, eş, dost ya da akrabalardan biri ile küçük sürtüşme yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Hasta Olduğunu Öğrenip Ağlamak

Rüya sahibinin, sağlığı ile ilgili endişelerinin ve korkularının boşa olduğuna, kendisine baktığı ve sağlıklı ve dengeli beslendiği sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacağına ve son derece sağlıklı bir kişi olduğuna tabir eder.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin ya da çok sevdiği ve saydığı birisinin Allah yolundan çıktığına, yalan ve dolan ile uğraştığına, hileli işlere girdiğine ve sonunda pişman olup hak yola geri döneceğine delalet eder. Bazen gerçek olarak yaşanabilir.

Rüyada Hasta Birinin İyileştiğini Görmek

Hasta olan kimsenin hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada Ölümcül Hasta Olduğunu Görmek

Yaşadığı olaylardan ötürü rüya sahibinin, kendisine bir acıma hissi ile yaklaştığına, çok büyük bir üzüntü hatta bir yıkım yaşadığına, çok büyük ve derin sorunları olduğuna ve hislerinde bir yokolmanın başgösterdiğine alamet eder.

Rüyada Başkasının Hasta Olduğunu Görmek

Uzun zamandan beri ağır bir hastalık ile boğuşan bir kişinin, sağlığı ile ilgili güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve böylece çok sevinileceğine yorumlanır. Bu kişinin, uzun bir tedavi sürecinden sağlam bir şekilde çıkacağına rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2208