Rüya tabiri ara

Rüyada Hasta Köpek Görmek

Rüyada Hasta Köpek Görmek, kişinin kendisine karşı olan gizli veya açık düşmanlarının mağlubiyetlerine yenilgilerine kötü durumlara düştüklerini görmelerine delalet eder. Rüyada hasta köpek gören kişi güç başarı ile tabir olunur. Kişinin rüyasında gö...

Rüyada Hasta Köpek Görmek, kişinin kendisine karşı olan gizli veya açık düşmanlarının mağlubiyetlerine yenilgilerine kötü durumlara düştüklerini görmelerine delalet eder. Rüyada hasta köpek gören kişi güç başarı ile tabir olunur. Kişinin rüyasında gördüğü hasta köpek İşlerinde başarılı olmaya sözünden bahsettiren işlere nail olacağına elinde bir çok imkan ve fırsatları olan bir adam olup bu durumdan dolayı yakınıp dövünen ve çekemeyen düşmanların acizliklerine delalet etmektedir.

Rüyada hasta köpek yavrusu görmek rüya sahibinin bahtının açılacağına ellini attığı her işten galip çıkacağına mal ve servet sahibi cömert herkese yardım eden ve çevresindeki insanlar tarafından çok sevilip sayılan bir kişi olamaya delalet eder.

Rüyada hasta köpeği iyileştirmek köpek olağan itibariyle sahibine sadık bir ve koruyup kollayın bir dost olarak bilinse de rüyasında görülen hasta köpek bu yaklaşımdan çok daha farklıdır. Rüyasında hasta köpeğe yiyecek veren kişi sıkıntılar içine girmiş maddi zorluk çeken ve umudu kalmamış yakın bir arkadaş veya akrabaya yardım eli uzatıp onu bu durumdan çekip çıkarmaya feraha ulaştırmaya işaret eder.

Rüyasında hasta köpek bakmak gören kişi bu köpeği iyileştiğini görse gireceği bir işin kendi lehine sonuçlanıp kazancı iyi olan sonuçlara delalet etmektedir. Köpeğe yardım etmek rüya sahibinin ileri ki yaşantısının çok iyi olup maddi zorluklardan uzak bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada hasta köpek sahiplenmek bu rüyayı gören kişi uzun uğraşlar sonucunda hak ettiği ve beklediği mevkiye ulaşmasına işaret eder.