Rüya tabiri ara

Rüyada Hasta İnek Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada hasta inek görmek, mutluluğu bulmaya, yağmura, yetenekli bir insana, zahmetsiz elde edilen altına, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, eli açık adama, beklentilerin gerçekleşeceğine, manevi yükü bulunan kişiden uzak durmaya, mülke gelecek fazlalığa, güzel gelire yorulur. Nadiren de huzuru kaybetmeye, üzüntü duymaya, ticari başarısızlığa, maddi zorluğa, korkulanın başına gelmesine işarettir. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle derler: Bu rüya zorlukların sonunda umduğu mevkiye, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği ticari kazanca, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı ganimete yorulur.

Farklı açıdan bakan rüya yorumcularına göre de rüyada hasta inek görmek, üne kavuşmaya, servete, iyi günlere, karlı işler yapılacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, sevince, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, aşk hayatının iyi olacağına, güzel işler yapacağına yorulmaktadır.

Olumsuz yorum olarak zulüm görmeye, kedere düşmeye, değer yitirmeye, düşmanlığını gizleyen insana yorulmaktadır. Bu rüya çekerek kavuştuğu itibara, cefa çektikten sonra kazandığı servete, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı mevkiye, zorlukların ardından kazandığı rahata yorulmaktadır. Başka bir yoruma göre, kişinin kuvvetle muhtemel, saadete, tarikat ehli bir kimse olacağına, gençlerin sevgisini kazandığına, neşeli biri olacağına, ruhuna şifa olacağına, huzura, planların yerine getirileceğine, yatırımda isabetli olmaya, namazına sıkı sıkıya bağlı olduğuna, mutlu bir hayata, sılayı rahimi önemsediğine, yüzünün her zaman güleceğine, bol gelire, güzel bir geleceğe şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada hasta inek görmek, güzel dostluklara, hatalarını telafi edeceğine, dostlarının kıymetini bileceğine, kendi işini kuracağına, yatırımda isabetli olmaya, iş arkadaşlarıyla arasının güzel olacağına ve iyi geçineceğine, iş hayatında yükseleceğine şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada hasta inek görmek, iyi uğraşlara, kolay bir iş bulacağına, mazlumun hakkını koruyacağına şeklinde yorumlamışlardır. Rüya paraya gelecek berekete, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, güvende yaşamaya, istenilen geleceğe, birkaç hafta içinde duyulacak iyi haber almaya, güzel talihe, merhametli çocuğa, sevince kavuşulacağına, iyi yarınlara, yararlı işler ile meşgul olacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna delalet eder.
Aynı zamanda, rahata, sözlerin tutulacağına, tertemiz servete, rızkın verimli olacağına, paraya gelecek bolluğa, sevince kavuşulacağına, güzel kısmete, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, kolay elde edilen mülke, özlemi duyulan bir başarıya, maddi yükü olan kişiden uzaklaşılacağı na işarettir. Bir başka görüşe göre de rüyada hasta inek görmek, düşmanlığını göstermeye yabancıya, sırların meydana dökülmesine, kederden kurtulamamaya, kötü bir olayla yüzleşileceğine, fesat bir kişiye yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3507