Rüya tabiri ara

Rüyada Hasta Çocuk Görmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada hasta çocuk görmek, doğacak çocuğunun başından bir takım musibetler geleceğine işaret eder. Bununla birlikte bazı rüya yorumcuların göre ise böyle bir rüyanın görülmesi halinde bizzat rüya sahibinin başına bir takım kaza ve belaların geleceği şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Her iki durumda rüya sahibini doğrudan etkileyip kişinin büyük bir çöküş yaşamasına yol açacaktır. Bu sebepten ötürü rüyada hasta çocuk görmek pek olumlu bir rüya olarak yapılmamaktadır. Rüya sahibinin gerçek hayatta daha dikkatli olması ve başına gelen musibetlere karşı metanetli olması gerekmektedir. Kişinin başına gelebilecek sorunlara karşı sabırlı olması halinde ancak bu yükün altından kalkması söz konusudur.

Rüyada hasta çocuk görmek rüya sahibinin deprem, sel ve tsunami gibi doğal afetlere maruz kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bununla birlikte bazı rüya alimlerine göre ise rüyayı gören kimse en sevdikleri tarafından büyük kayıplar vereceğine ve bu durumun kendisini derinden yaralayacağına yorumlanır. Bir takım rüya yorumcuları ise rüyada hasta çocuk görmek konusunda rüya sahibinin en yakınında bulunan kimselerden darbe alacağına ve hayatının değişeceğine yorumlanmaktadır.

Bu rüyayla ilgili olarak yapılan birçok farklı yorum bulunmaktadır. Yapılan yorumların ekseriyeti olumsuz gelişmeler olup rüyayı gören kimse için zor günlerin kendisini beklediğine işaret olarak yorumlanmaktadır. Birtakım rüya yorumcusuna göre ise rüyada hasta çocuk görmek kişinin ölüm, yalnızlık ve intihar gibi olumsuz düşüncelerle savaşacağına yorumlanmıştır. Böyle bir rüyayı gören kimsenin psikolojisinin bozulacağına ve hayatta hiçbir zevk alamayacağına delalet etmektedir. Artık onun için hayatta hiçbir beklenti olmayacağına ve rüya sahibinin tıpkı dibi gözükmeyen bir kuyuya düşmüş gibi hissedeceğine yorumlanmaktadır. Bu bakımdan rüya sahibinin gerçek hayatta başından geçen zorluklara katlanması ve sabretmesi oldukça önemli bir husustur. Kişi bu rüyayı gördükten sonra gerçek hayatta daha temkinli ve ağırbaşlı hareket etmesi halinde ancak zorluklara göğüs gerebilir. Bunu yapmadığı takdirde rüyada hasta çocuk görmek durumu kişinin başına büyük belaların geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hasta çocuk durumuyla karşılaşması halinde mutlaka yapılan rüya yorumlarını araştırmasını ve gerçek hayatta daha dikkatli olmasını öneririz. Zira birçok alim bu hususta birlik içinde olup rüya sahibinin başına kötü şeyler geleceğini belirtmişlerdir. Rüya sahibi ancak bu hususlara dikkat etmesi halinde zorluklara karşı dayanması mümkün olacaktır. Rüya sahibinin ayağını tökezlemek isteyen kimseler olacağına ve büyük darbelere maruz kalacağına işarettir. Bu bakımdan rüyada hasta çocuk görmek pek hayırlı bir rüya olarak görülmemektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4940