Rüya tabiri ara

Cover Image

Hasta Çocuk

Haziran 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Hasta Çocuk Görmek

Rüyada hasta çocuk görmek, rüyada görülen hasta çocuk özelikle çocuğu olan kimseler de için hayırlı olup çocuklarının sağlık ve huzur içinde ömrünü sürdüreceğini yorumlar. Bu rüya görülenin aksine işaret olup son derece güzel ve hayırlıdır. Rüyada hasta çocuk görmek, bazen de ihtiyaç sahibi kimselere uzatılan yardım ellerine, manevi olarak kendinizi huzur içinde hissedeceğiniz ortamlarda yer almaya ifade edilir. Hasta çocuk sembolü, bir çok konuda olumlu söylemlere işaret olsa da bazen de size ve ailenize zarar verecek kimselere, yaşantınızın olumsuz yönde ilerlemesine, maddi anlamda olduğu kadar manevi olarak ta külfete uğrayacağınıza yorumlanmaktadır. Bu rüya hamile bayanlar içinse zorlu bir doğurganlık sürecinden geçileceğini, fakat zahmetlerin ve zorlukların sonunda feraha çıkılacağını gösterir. Evli kimseler için olumlu rüya olarak bilinen hasta çocuk rüyası yaşlı veya bekar kimseler içinse bu ifadeyi çağrıştırmaz. Bu rüya yaşlı kimseler için ölümü içerirken, bekar kimseler içinse ilerde yaşanılacak pişmanlığı ele alır.

Rüyada Hasta Çocukla Konuşmak

Rüyada hasta çocukla konuşmak, bu rüya özellikle sevdiğiniz bir kimseyi yapacağı yanlıştan döndürmek ya da işlediği hatalardan ders almasını sağlamak anlamında yorulur. Rüyasında hasta çocukla konuştuğunu gören kimse, bilgi birikimlerini diğer insanlarla paylaşarak hayat tecrübesi sıfır olan insanlara doğruyu aşılamak için emek sarf eder. Rüyasında kendi hasta çocuğuyla konuştuğunu gören kimse, ailesine yaşadığı hayatı daha güzel kılmak için elinden geleni yaparken, başkasının hasta çocuğuyla konuştuğunu gören kimse, o kişiyi yanlıştan uzak kılmak için uğraş verir.

Rüyada Hasta Çocuk Ziyaretine Gitmek

Rüyada hasta çocuk ziyaretine gitmek, hayırların en güzeli olan rüya kişinin hasta kimselere yapacağı ziyaretle onları mutlu kılacağı gibi dini olarak ta güzel amellere vakıf olacaktır. Bu rüya gerçek hayatta kişinin ailesinin yanı sıra çevresinde ihtiyaç sahibi hasta ve muhtaç kimselere yardım elini uzatarak onların hayır dualarını kazandığı gibi Allah katında en güzel amele ulaşmış olur. Rüyasında ziyaret ettiği hasta çocuğun iyileştiğini gören kimse, gerçek hayatta yaşadığı tüm sıkıntılar kolaylıkla atlatarak huzura ermiş olur.

Rüyada Çocuğun Hastalıktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada çocuğun hastalıktan kurtulduğunu görmek, bu rüya gören kimse için son derece hayırlı ve güzel olup görülen hasta çocuğun gerçek hayatta da yakın zaman da sağlığına kavuşacağının işareti şeklindedir. Rüyasında hasta çocuğun ya da hasta birinin iyileştiğini gören kimse, alacağı hayırlı haber ile hayatının en güzel anını yaşayarak bu haber sayesinde hayatta tutunabilme şansını elde eder. Rüyada hasta birinin iyileştiğini görmek, bazen de kötüye giden işlerin düzene girmesine, maddi anlamda şansın açılmasına, fırsata delalet eder.

Rüyada Ölümcül Hastalık Görmek

Rüyada ölümcül hastalık görmek, bu rüya kişinin yaşayacağı bir takım tatsız olaylar yüzünden sevdiği kimselere karşı mesafe koyarak acısını içinde yaşayacağına işaret eder. Rüyasında ölümcül hastalığa yakalanmış kimseyi gören kişi tüm değerlerinden, hedeflerinden ve ideallerinden vazgeçerek yaşadığı hayatı sıradan ve basit yaşamaya yer verir. Bu rüya kimi zaman da hayal kırıklığına, elden çıkacak mala, sevdiğiniz kimseyle yollarını ayırmaya yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4439

Rüya Sitesi Linkleri