Rüya tabiri ara

Rüyada Hasta Çocuk Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hasta çocuk görmek rüya sahibinin ileride çok iyi işler başaracak, güzel kazançlar sağlayacak ailesine ve topluma hayırlı olan bir birey olan çocuğu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen hasta çocuk eğer sizin çocuğunuz ise yıllar sonra büyüdüğünde sizi gururlandıracak bir kişilikte olacağına delalet eder. Çocuğunuz öyle başarılı olacak ki etrafında herkesten takdir alacak. Sizi anne ve babasını devamlı onurlandıracak demektir.
Bir diğer yorumsa eğer hasta iseniz ve böyle bir rüya gördü iseniz hastalığınız kısa zaman içinde sona erecek demektir.

Rüyada Çocuğun Hastalıktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada çocuğun hastalıktan kurtulduğunu görmek rüya sahibi hayatınızda var olan bir sıkıntı ya da derde derman bulacağı anlamına gelir. Kısa zaman içinde derdinize derman bulaca ve huzurlu bir yaşama kavuşacaksınız demektir.

Rüyada Bir Bebeğin Öldüğünü Görmek

Rüyada bir bebeğin öldüğünü görmek rüya sahibinin kendisini içinde bulunduğu psikolojik olumsuzluklardan ve nefsine olan iradesizliğinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Takıntılı düşüncelerden kurtulanacağına delalet eder.

Rüyada Ölüm Döşeğinde Bir Çocuk Görmek

Rüyada ölüm döşeğinde bir çocuk görmek gerçek anlamının aksine oldukça olumlu ve hayırlı anlamlar içerir. Bu rüyayı gören kişi yakın bir dönemde maddi ve manevi anlamda ferahlama yaşayacak demektir. Hatta bazı rüya yorumcuları rüyayı gören kişinin ummadığı anda şansının döneceği şeklinde de yorumlamaktadır. Yani geçim zorluğu olmayan bir yaşam sahibi olacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2248