Rüya tabiri ara

Rüyada Haşlanmış Et Görmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada haşlanmış et görmek, görmüş olduğunuz et inek ya da dana etiyse sizi çok büyük bir hastalık beklemektedir. Bu hastalık siz ya da ailenizde bulunan birinin başına geleceği ve sizi mutsuz olacağınız zamanları beklediği için bütün mal varlığınızı kaybetmeniz söz konusu olacaktır. Ailenizle birlikte çıkacağınız bir piknik gezisinde büyük bir kaza atlatarak sıkıntılarınıza bir yenisini daha ekleyecek ve sizi mutsuz kılacak olan günlere bir davetiye daha çıkarmış olacaksınız. Böylesi bir durum olmaması için çok dikkatli olmalı ve özellikle araba kullanırken çok dikkatli kullanarak hız yapmamanız gerekmektedir.

Rüyada haşlanmış et görmek, gördüğünüz et kuzu etiyse ailenize yeni bir üye geleceği ve sizi çok mutlu edecek olan bu haberi gözyaşı içerisinde karşılayacağınız şeklinde yorumlanmaktadı. Uzun zamandır birlikte mutlu olduğunuz eşinizle aşkınızın meyvesini istediğiniz ama bir türlü aşk meyvenizi kucağınıza alamıyordunuz. Ve denemediğiniz tedavi kalmadığı halde bir türlü çocuğunuz olmuyordu. En sonunda umudunuzu kestiğiniz bir anda çocuğunuzu kucağınıza alacak ve çok mutlu olacağınız günlere merhaba diyeceksiniz.

Sizi mutlu edecek bu haber sonucunda bir adağınız olacak. O adağınızı mutlaka yerine getirmeli ve eşinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekmetkedir. Eğer bu rüyayı gören insan bekarsa, çok beğendiği ve yanına gidip konuşamadığı aşık olduğunuz kişi de size karşı duyguları olduğunu bilmeli ve sizin duygularınıza cevap vereceği için bir an çekingenliğinizi üzerinizden atarak yanına giderek konuşmanız durumunda çok mutlu olacağınız günlerin sizi beklediğini bilmelisiniz. İkinizde çok çekingen olan insanlar olduğunuz için artık sizin cesaretinizi toplayıp açılma vaktiniz geldi. Böylece kısa bir süre içerisinde sizi evlilik yolu göründüğünü de bilmeniz gerekmektedir.

Rüyada haşlanmış et görmek, kemikli bir eti haşlıyorsanız ve bu kemikli eti siz yiyecekseniz o zaman mutlaka sağlığınıza dikkat etmeli ve en yakın hastaneye giderek bir sağlık kontrolunden geçmeniz gerekmektedir. Sizin için büyük bir sağlık sorununuzun kapınızda olacağı için mutlaka sizin baştan aşağı bir sağlık kontrolunden geçerek yaşamınızı riske atmamalısınız. Sağlığınız bozulursa unutmayınız ki işinizi de kaybedecek ve bu yüzden hem maddi hem de manevi olarak çok büyük üzüntüler geçirmiş olacaksınız. Ayrıca siz tam bir işkolik olduğunuz için ne sağlıklı besleniyor ne de sağlıklı bir şekilde hayatınızı yaşamanıza neden oluyor. Sizler de özellikle akşam yemeklerini daha hafif yiyecekler tüketmeli ve gece olunca yemek yemekten vazgeçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde obezitenin kapınızda olacağı bilincine varmanız gerekmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4611