Rüya tabiri ara

Rüyada hapishane görmek

Mart 10, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada hapishane görmek

Rüyada hapishane görmek, genel olarak hayra yorulmaz. Şiddetli, zor ve meşakkatli hanıma, düşman tarafından meydana gelecek hileye yorumlanır. Rüyada hapishane görmek, uğursuzluk ve mutsuzluk ile tabir edilir. Layık olmadığını düşündüğünüz bir kişiye bazı haklar vermeniz istenecek. Mantıklı düşünün ve bu konuda daha doğru kararlar vermeye çalışın.

Rüyada hapishane görmek, üzüntü ve kederdir. Rüyada hapishane görmek, sizi zora sokacak yanlış bir adım atacağınıza, pişmanlığa, borca girmeye, üzün­tü ve kedere işarettir.

Rüyada hapishane görmek, kimi yorumculara göre özgür irade yoksunluğuna, tabulara ve ön yargılara, dar dünya görüşüne, kendi iç dünyanızın dışına çıkmadığınıza veya çıkamadığınıza, farklı görüşlere kapalılığa işaret eder.

Rüyada hapishane görmek, itham edilmeye, büyük adamlara yaklaşmaya, kabre, borca, hastalık ve azminde meydana gelen kusur ve tembellik sebebiyle yolculuğu terk ederek oturmaya, fakirlik ve rahatsızlığa yorumlanır.

Rüyada hapishane yaptırmak

Rüyada hapishane yaptırdığını görmek, itikat sahibi olmaya, ilim irfan sahibi zatlarla tanışmaya yorumlanır.

Rüyada dini hapishane görmek

Rüyada dini hapishane görmek, rüya sahibinin borçla mahkum edilmesine yorumlanır.

Rüyada siyasi hapishane görmek

Rüyada siyasi hapishane görmek, kötülük ve nifak sebebiyle meydana gelecek üzüntü, keder ve şiddete işaret eder.

Rüyada meçhul bir hapishane görmek

Rüyada meçhul bir hapishane görmek, dünyaya yorumlanır.

Rüyada hapishane hücresi görmek

Rüyada hapishane hücresi görmek, hayatınızın çok sakin, sessiz ve yalnız geçeceğine, iyilik ettiğiniz kim­seden kötülük göreceğinize işaret eder.

Rüyada hapis cezası almak

Rüyada hapis cezası almak, müjdeli- sevinçli haber almaya, kolay bir şekilde sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada hapis cezası almak, bazen uğursuzluğa ve kavgaya, içinize kapanacağınıza ve kendi iç dünyanızın sınırlarında yaşamaya devam edeceğinize işaret eder.

Rüyada hapishaneye girmek

Rüyada hapishaneye girmek, uzun ömre ve dostlarla bir araya gelmeye yorumlanır. Rüyada hapse girmek, kimi zaman özgür iradeden yoksun bırakılmaya, zorluklar yaşamaya, pişmanlıklarınız olacağına da işaret eder.

Rüyada kendi arzusu ile hapishaneye girmek

Rüyada isteyerek hapishaneye girmek, öncelikle dünyevi hayatı, yanlış yolu, günah işlemeyi ve haramı seçeceksiniz. Bu durum da özgür iradenizi kullanmanızdan sizi mahrum bırakacak demektir.

Rüyada hapishaneyi tercih eden kimse, isteyerek yaptığı hatalar ve girdiği günahlarından ötürü pişmanlık duyacak ve kendi nefsinden uzaklaşmayı, günahlardan arınmayı tercih edecek, günahlardan korunacak diye yorumlanır..

Rüyada isteyerek hapishaneye girmek, kimi yorumculara göre kötü sözlü bir eşe, riyakar insanlarla bir arada olmaya, iftiraya uğramaya da yorumlanır.

Rüyada zindanda olmak

Bazı yorumculara göre bir kimse rüyada zindanda olduğunu görse, Yusuf (a.s)’ın kıssasına binaen o kimsenin dualarının makbul olmasına, üzüntü ve kederden kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada bilinmeyen bir evde hapsedildiğini görmek

Rüyada bilinmediği bir evde hapsedildiğini gören kimse, o evden bir kadınla evlenir ve ondan eline mal ve evlat geçer.

Rüyada hapisane içine ışık girdiğini görmek veya Rüyada hapishane tavanının olmadığını ve yıldızların göründüğünü görmek

Rüyada hapishane içerisine ışık giren bir pencere görse veya hapishanenin tavanının gitmiş ve yıldızların meydana çıkmış olduğunu görse, yine o kimsenin hapisten kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada meçhul bir zindandan veya dar bir evden geniş bir eve/ yere çıkmak

Bir kimse rüyada kendisinin meçhul bir zindandan veya dar bir evden geniş bir eve çıktığını görse, eğer rüya sahibi hasta ise veya bir sıkıntı içinde bulunuyorsa onun hastalıktan kurtulmasına ve sıkıntıdan rahata kavuşmasına işarettir.

Rüyada hapishaneden çıkmak

Rüyada hapishaneden çıktığını gören kimse hastalıktan kurtulur. Hapis olan bir kimse rüyada hapishanenin kapılarının açılmış olduğunu görse, hapislikten kurtulur.

Rüyada birinin hapishaneden çıktığını görmek

Rüyada hapishaneden birinin çıktığını görmek ise, mutluluğun işaretidir.

Rüyada hapishaneden kaçmaya çalışmak

Rüyada hapishaneden kaçmaya çalıştığını görmek, hayatınızdaki kötülüklerden uzaklaşmanızı sağlayacak olumlu gelişmeler olacak, şansınız açılacak demektir. Kimi yorumculara göre ise hilekar bir kimse ile tanışmaya ve çevreniz ile aranızın açılabileceğine işaret eder.

Rüyada hapisten kaçmak

Rüyada hapisten kaçmak, hak yolunda olacağınıza ve dinin gereklerini yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada hapisten kaçmak, Özgürlük, kendini özgürleştirme iç güdüsünü simgeler. Ayrıca yaşamınızda yeni bir durumu da anlatır.

Rüyada hapse düşüp oradan kaçmak

Rüyada hapse düşüp oradan kaçmak, kısa sürecek sıkıntılardan sonra rahata ermeye yorumlanır.

Rüyada tanıdık birini hapisten kaçarken görmek

Rüyada tanıdık birini hapisten kaçarken görmek, o kimse sizden yardım talep edebilir veya buna ihtiyaç duyabilir.

Rüyada tanımadığı birini hapisten firar ederken görmek

Rüyada tanımadığı birini hapisten firar ederken görmek, sizinle tanışmak isteyen ve siz karşı özel duygular besleyen bir kimsnin varlığına işaret eder.

Rüyada başkasının hapse düşüp oradan kaçtığını görmek

Rüyada başka birinin hapse düşüp oradan kaçtığını görmek, o kişi zor günler yaşıyor ve sizin yardımınıza ihtiyacı var.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2558

Rüya Sitesi Linkleri