Rüya tabiri ara

Cover Image

Hap

Mart 4, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada hap görmek, ağız tadının kaçmasına,moral bozukluğuna sebep olacak tatsız durumlarla karşı karşıya kalmaya,keyfinizin kaçarak mutsuz olacağınız anlar içine düşmeye yorumlanır. Rüyada hap görmek, bazen de mutsuz haber alarak hayallerinizin yıkılmasına gelecek planlarınızın alt üst olmasına sebep olacak bir çok sorunun içine düşmeye ifade edilir. Rüyada görülen hap sembolü bazen de yersiz kararlar almaya, maddi dara düşmeye, bir çok tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalarak tüm olanaklarınızı kaybetme tehlikesine düşmeye sembol edilir. Hap rüyası bir çok rüya tabirimiz tarafından hayal kırıklığı şeklinde dile getirirmiş kişinin yaptığı iyiliklere karşılık gördüğü beklentilerden dolayı mutsuz olduklarını ifade etmişlerdir.

Rüyada Hap Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hap görmek, beklentilerin boşa gitmesine, hayal kırklığı yaşamaya, gelecekte planların bir çok işin yarım kalarak amaçsız şekilde yola devam etmeye işaret eder. Hap rüyasını gören kişi ya da kişiler, kendilerinden ve yaptıkları çalışmalarından ödün vermeyerek attıkları her adımı ve yaptıkları her işi planlı şekilde yerine getirirler. Rüyada hap görmek, kimi zaman da haneye gelecek misafire, hoş sohbete, güzel vakit geçirerek anın keyfine varmaya ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada hap görmek, moral bozukluğuna, keyfin kaçmasına, hoşnutsuz olacağınız durumlarla karşı karşıya kalmaya, değer verdiğiniz sizin için önem arz eden bir çok anıyı kaybetmeye ifade edilir.

Rüyada Hap Kutusu Görmek

Rüyada hap kutusu görmek, kişinin hayatı ve geleceği konusunda attığı adımlar ve aldığı kararlarda aklını ve mantığını ön planda kılarak daima yerinde kararlara gideceğine, duygularının yanı sıra aklıyla hareket edeceğine yorumlanır. Rüyada ilaç kutusu görmek, bazen de gelecek hayali kurmaya, edinilen birikimleri değerlendirmeye, her türlü fırsatı kendi lehinize çekmeye ifade edilir.

Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek, bu rüya kişinin yaşadıklarından ders çıkararak mutsuz duruma düşme noktasına gelmektense kararlılıkla yoluna devam edeceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde daima ailesini düşünerek hareket edeceğine yorumlanır. Rüyada hap içmek, bazen de mal mülk edinmeye, birikim yapmaya, gereksiz harcamalardan kaçınarak mantıksal harcamalar yapmaya ifade edilir.

Rüyada Hap İçen Birini Görmek

Rüyada hap içen birini görmek, bir kimsenin rüyasında hap içen birini görmesi, kişinin yaşadığı zorlu hayata karşı yenik düşerek amaçlarını ve ideallerini geride bırakmasına, mutsuz şekilde yoluna devam ederek beklentilerini körelmesine yorumlanır. Rüyada hap içen birini görmek, bazen de o kişiye yardım elini uzatmaya, kişinin mutlu olması için her türlü fedakarlığı sağlamaya ifade edilir.

Rüyada Hap Satmak

Rüyada hap satmak, kişinin mesleki hayatında sağlıkla ilgili sorunlarla mücadele ederek nasibini bu yönde kazanma amacına gitmesine işaret ede. Bu kişiler hayata karşı edindirdikleri bilgi ve birikimler ile bir çok kişiye derman olup kişilerin yaşadıkları zorlu hayatlarını hafifletme konusunda mücadele içine giderler. Rüyada hap satmak, bazen de yapılan işlerde karşılık gözetmeye, ticari mal varlığını geniş kılmaya, her türlü yolu açık kılarak zamanı değerli harcamaya ifade edilir.

Rüyada Hap Saklamak

Rüyada hap saklamak, bu rüya ailenizden ve çevrenizden bir şeyler saklayarak kimsenin bilmesini istemediği bir sırra hayatınızı sürdüreceğinize yorumlanır. Rüyada hap sakladığını gören kimse, kimseye muhtaç olmadan hayatını kendi başarılarıyla kazanarak kısa zaman da arzuladığı yaşantısına erme vasfına erer. Rüyada hap saklamak, kimi zaman da kişinin kendinden başka kimseyi düşünmeden hayatını sadece kendi kararları ekseninde yaşamasına, nasibini ve kazancını bu etkende sürdürerek yoluna devam etmesine ifade edilir.

Rüyada Hap Kusmak

Rüyada hap kusmak, içinizde saklı kıldığınız sırlarınızı açığa çıkararak kendinizi daha huzurlu ve güvende hissedeceğiniz atılımlar yapacağınıza yorumlanır. Rüyada hap kusmak, aynı zaman da gerçeklerden bağımsız yaşamaya, özgürce hareket etmeye, hayırlı olan bir çok nimete vasıl olmaya ifade edilir.

Rüyada Hap Almak

Rüyada hap bulmak, hap almak, rüyası kişinin maddi gücünü kullanarak ticari hayatında rakiplerine karşı önemli hamle yapacağına, bir çok zorluğu kolay yollarla aşarak hayatına devam edeceğine yorumlanır. Rüyada hap aldığını görmek, bazen de yerinde kararlar almaya, mutlu olmaya, yaptığınız bir çok işten keyif alarak hayatınızı sürdürmeye ifade edilir.

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, dinde güzelliğe, hayırlı ve helal nasiplere, kazancın günden güne artarak elinizin bollaşmasına ifade edilir. İlaç rüyası bazen de kişinin eline geçen her türlü fırsatı değerli kılması sonucunda mutlu olup hayatını ağız tadıyla sürdüreceğine, keyfinin yerine gelerek yaptığı işlerden mutluluk duyacağına işaret edilir. Rüyada ilaç görmek, bazen de tedavi görmeye, yaşanılan rahatsızlıklara son vermeye, kendinizi özgür hissetmeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1185