Rüya tabiri ara

Rüyada Hamur Pişirmek

Rüyada hamur pişirmek aynı zamanda çok vicdanlı, merhametli ve yardımsever bir kişinin varlığına da yorumlanır. Rüya sahibi ailesinin maddi desteğiyle işlerini büyütecek, parasal rahata ulaşarak servet sahibi olacaktır. Başka bir deyişle rüyasında ha...

Rüyada hamur pişirmek aynı zamanda çok vicdanlı, merhametli ve yardımsever bir kişinin varlığına da yorumlanır. Rüya sahibi ailesinin maddi desteğiyle işlerini büyütecek, parasal rahata ulaşarak servet sahibi olacaktır. Başka bir deyişle rüyasında hamur gören kişinin ya keyfi olarak yada iş amaçlı uzun yola çıkacağına yorumlanır. Rüyada hamur pişirmek rüya sahibinin bulacağı huzura, mutluluğa, sevince işaret eder. Rüyada hamur yapmak kişinin iş hayatında ise kazanç sağlayacak yatırımlarda ve projelerde bulunacağına işarettir. Kişi kazancıyla yada birikimiyle hayalini kurduğu işi kuracak ve bu işten çok kişiye yarar sağlayacaktır.

Rüyada hamur yoğurmak, rüya sahibi için iki anlamda yorumlanır. Kişinin rüyasında hamur yoğurduğu kap geniş değil ise bu kişinin bir günah işleyeceğine işarettir. Ama hamur yoğurulan kap geniş ve büyük ise bu kişinin hayırlı bir izdivaç yapacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada hamur kızartmak, rüya sahibi için iyi ve güzel haberlere işarettir. Kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve hayatında olumlu olaylarla karşılaşacağına işarettir. Kişinin gönlündeki arzularının yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada hamur mayalamak, kişinin çevresindeki yakın dostlarından maddi destek alarak işle ilgili girişimlerde bulunacağına işarettir. Kişinin bu destek sayesinde büyük atılımlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada hamur işi görmek, rüya sahibinin keyif alacağı etkinliklerde yer alacağına yorulur. Kişinin değer verdiği insanlarla yakın zamanda bir araya geleceğine yorumlanır. Kişinin sevinç duyacağı haberler alacağına ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyada hamurun taşması, kişi için hem hayır hemde şer olarak yorumlanır. Kişinin gelir ve nimetinin artacağına ve bol kazanç elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda taşan hamur rüya sahibi için maddi sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada çiğ hamur görmek, kişinin cefasını ve zahmetini çektiği işinde hakkını alarak başarıya ulaşacağına işarettir. Kişi bu çalışmaların neticesinde rahata erecek ve sefasını sürecektir.

Rüyada hamur işi dağıtmak, kişinin çevresindeki yakın dostları için güzel işler yapacağına ve onları mutlu etmeye çalışacağına işarettir. Rüya sahibi cenaze, hastalık gibi durumlarda yakınlarına hızır gibi yetişecek ve yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada hamur açmak, hane içinde işlerin yolunda gideceğine ve güzel haberlerin alınacağına işarettir. Kişi için huzurun, sağlığın ve mutluluğun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada hamur teknesi görmek, kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına işarettir. Kişi işsizse yakın dönemde kendine uygun ve başarı sağlayacağı bir iş bulacağına delalettir.

Rüyada hamur kesmek, kişinin kendine has yeteneklerinin olduğuna işarettir. Kişi bu yetenekleri sayesinde işinde başarı sağlayacak ve yüksek mertebelere ereceğine yorumlanır.