Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Hamilelik Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Ocak 8, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada hamile olduğunu ya da birinin hamileliğini görmek kimi zaman hayra yorumlansa da içerisinde bir takım sıkıntılar barındıran bir rüya olarak ifade edilmektedir. Hamilelik genel olarak sıkıntı veren bir süreç olarak değerlendirilir rüya tabirlerinde. Fakat rüyanın içerisindeki mesajların da rüya tabirinin doğru yapılmasında önemli bir yeri vardır.

Rüyada sancılı bir şekilde hamilelik süreci geçirmeniz ile mutlu bir şekilde doğum yapmak aynı anlama gelmemektedir. Bu nedenle rüyalar değerlendirilirken anlamlarının iyi yorumlanması gerekir.

Rüyada Erkeğin Hamile Olması

Rüya gören kişi bir erkek ise ve kendini hamile olarak görmüş ise bu rüya sıkıntı olarak yorumlanır. Aynı zamanda erkeğin hamile olduğunu görmek rüya sahibinin pek çok kimseden sakladığı önemli bir sırrın ortaya çıkmasına da işaret etmektedir. Rüya sahibi sakladığı sırların altında ezilmektedir. Bu nedenle onu sıkıntılı günler beklemektedir.

Rüyada Bekarın Hamile Olması

Bekar kimse kendini hamile olarak görmüş ise bu alacağı kısmetli haberlere işaret eder. Rüya sahibi bekar bir kız ise ve kendini hamile olarak görmüş ise hayırlı bir kısmet ile tanışır evlenme kararı alacağına işaret etmektedir. Kendini hamile gören genç kız hayalini kurduğu kişi ile mutlu bir yuva kuracaktır.

Rüyada Hamilelik Anlamları

Rüyada Sancı Çekme

Hamile kimse rüyada kendini sancılı bir şekilde doğum yaparak görmüş ise doğumun kolay bit şekilde atlatılacağına işaret etmektedir. Bekar kimse kendini sancılı bir şekilde doğum yaparak görmüş ise günahkar olduğuna ve bu günahlarından dolayı sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Doğum Yapamamak

Hamile bir kimse rüyasında doğum yapamadığını görüyor ise boş yere yapılan sıkıntıya işaret etmektedir. Kimi zamanda doğum yapamamak kişinin saklamaktan yorulduğu sırlara işaret eder. Huzursuz olduğu bir konuda kararsız kalma olarak yorumlanan bu durum kişinin ilerleyen süreçlerde bu sıkıntılarından kurtulması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yaşlı Kimsenin Doğumu

Rüyada yaşlı bir kimsenin hamile olduğunu ya da doğum yaptığını görmesi maddi sıkıntı olarak yorumlanır. Masrafların artması ve gelebilecek sıkıntılı günlerin ardından sabredilmesi gerektiğine işaret eden bu rüya genellikle olumsuz olarak yorumlanmaktadır. İnsan tabiatına aykırı olarak görülen rüyalar kimi zaman olumsuz olarak yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4473

Rüya Sitesi Linkleri