Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Olmak

Ekim 19, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Hamile olmak, bu rüya hanımlar için hayırlı, kutlu bir haber almak demektir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada hamile olmak kişinin mücadeleleri ve emeklerinin sonucunu misli misli alması demektir. Rüyada hamile bir kadın ile tartıştığını veyahut kavga ettiğini gören kimse karın ve mide kısmında bir hastalık cereyan edebilir. Rüyada hamile kaldığını herkesten gizleyen kişi, gerçek hayatında gizlediklerinin ortaya çıkmasıyla utanılacak duruma düşürülebilir.

Rüyada Hamile olmak, bu rüyayı gören kişi rüyasında hamile kalıp bunu etrafındaki herkese duyuruyorsa gerçek hayatında da sevinçli bir haberi çok yakınındaki insanlarla paylaşacak demektir. Genel olarak hamile olmak yeni gelişmelerin önünün açılması ve iyiliğe doğru atılan adımların çoğalması demektir. Hamile önlüğü görmek ise bolluk ve bereket manalarına gelir.

Rüyada ikizlere hamile olmak iki ayrı yerden sevindirici haber almak demektir. İki bebeği kucağına aldığını gören kimse gerçek hayatında büyük bir mülkün sahibi olur.

Rüyada erkek bebeğe hamile olmak sofraların bereketlenmesine, hayırlı haberler ile hane halkının gülmesine işarettir. Rüyada bir erkek bebeğe sahip olduğunu gören kimsenin eline büyük miktarda para geçer ve o parayı hayır yolunda harcar.

Rüyada erkeğin hamile olması işten atılmaya, ayıplanmaya, hakir görülmeye, aşağılanmaya, tahkir edilmeye, dışlanmaya, toplum tarafından dedikodu malzemesi yapılmaya, kınanmaya, işaret edilmeye, parmakla gösterilmeye ve ihanete işarettir. Birçok farklı tabir kaynaklarına göre rüyada erkeğin hamile kaldığını görmesi birçok bakımdan gelecek olan şerlerin habercisidir.

Rüyada hamile kalmak birçok farklı müjdeli haberin güneşi ile aydınlanmak demektir. Kişi karnının birden şişmek suretiyle hamile kaldığını görürse ani gelişen olaylar karşısında hem sevinecek hem üzülecek demektir.

Rüyada hamile haberi almak hem kötü, şer; hem nur ve hayır olarak belirtilir. Rüyada telefon ile hamile haberi alan kişi gerçek hayatında önemli bir haber alıp heyecanlanır. Rüyada hiç tanımadığı bir kişinin hamile haberini alan kişi gerçek hayatında davetsiz ve hoşnutsuz misafiri evine almak zorunda kalır.

Rüyada hamilelik testi görmek bir sınav sonucu bir başka rütbeye, bir başka mevkiye geçmeye işaret eder. Rüyada hamilelik testini evdekilerden gizleyen kimsenin sırrı ortaya çıkar. Bu sır ile birlikte haneden çıkmak ve şehir değiştirmek zorunda kalabilir.

Rüyada dış gebelik görmek şehir değiştirmeye, göç etmeye, bir tren yolculuğuna, kalabalık bir yere istemeden de olsa varmaya işarettir. Rüyada dış gebeliği bir beyaz önlük altından gören kimse hastalanır ve ameliyat olur. Ameliyatın sonunda eski sağlığına kavuşur.

Rüyada hamile kadın görmek hayırlı bir haberin kanatlanarak kendi vilayetine ulaşacağına dair bir haberdir. Rüyada hamile bir kadından hediye alan kişinin kendi hayatında bir kız çocuğu olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2389