Rüya tabiri ara

Cover Image

Hamile Olmak

Kasım 28, 2017 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyada hamile olmak, kişinin bu rüyası hayatında zorluklar ve uğraşması gereken işleri varken kendini boş şeylerle vaktini harcamasına delalet eder. Rüyada hamile olmak rüyayı gören kişinin yaşamında aklına gelmeyecek işlerin başına geleceğine ve işin içinden çıkılmaz haller alacağına tabir edilir. Aynı zamanda kişinin başına gelen işler eski dertlerinde bu sorunlarla birlikte son bulacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Olmak Ne Anlama Gelir?  

Rüyada hamile olmak, hamile olmak rüyası kişinin gerçekleri görmezden gelerek basitleşmiş konulara merak saracağına, hem kendisini hem de sevdiklerini yersiz yere üzeceğine yorumlanır. Rüyada hamile olmak, aynı zaman da beklentilerinizin hayırlı şekilde ifşa olunup dua ve dileklerinize ereceğinize işaret edilir. Rüyasında hamile olduğunu gören kimse, büyük kazanca ve hayırlı haberlere nasip olup nasip kapısını her yönden açık kılar.

Rüyada Hamile Kalmak  

Rüyada hamile kalmak, kişinin yapmış olduğu yanlış işlerden dolayı başkalarına zarar vermesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişi başından zor işler geçeceğine bu yüzden büyük sıkıntılarla karşılaşacağına bir takım çalışmalar sonucu başarı elde edeceğine yorumlanır. Rüyada hamile kalmak bazende güzel şeylerin olacağına bol kazancı ve bereketli yıllar olacağında işaret eder.

Rüyada Bebek Doğurmak  

Rüyada bebek doğurmak, rüyada bebek doğurmak hayatınızda sizi güzel haberler beklediğini, mutluluk ve huzur dolu yıllarınız olacağına delalet eder. Kişinin rüyası bolluk ve bereketli kazançlar sağlayacağınızı kafanızdaki bütün olumsuzlukların son bulacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşamında çok iyi dostluklar kuracağına dertlerini ve kederlerini kurmuş olduğu dostluklarında son bul duracağını ifade eder.

Rüyada Hamile Birini Görmek  

Rüyada hamile birini görmek, kişinin rüyasında hamile birini görmek hayatında büyük kararlar alacağına ve tek başına halledemeyeceği için hanesinden yardım isteyeceğine ve bu zorlu kararı ailesiyle birlikte çözeceğine yorumlanır. bu rüya bazı alimler tarafından da gizli saklı işler çevrilip ve büyük sırların anlatılacağına sıkıntılı zamanlarında meydana geleceğine tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadını Hamile Olarak Görmek  

Rüyada yaşlı bir kadını hamile olarak görmek, bu rüya kıtlık ayların başlayacağına hayatının zorlaşacağına bir ekmeğe bile muhtaç kalacağına yorumlanır. Kişinin rüyası pek hayırlı olmayıp çalıştığı çabaladığı halde parasının bereketini bulamayacağını bir ekmeğe bile sahip olmayacağını delalet eder.

Rüyada Annesini Hamile Görmek  

Rüyada annesini hamile görmek, hamile anne rüyası kişinin annesi tarafından bütün yollarının açık olacağı, annesi sayesinde her işin yolunda gideceği ifade edilir. Rüya sahibi bu rüyada kız kardeşe sahip ise makam ve mevki sahibi olacağı yada erkek kardeşe sahip ise iş hayatına ve patronluk makamına geleceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kardeş bağının önemini ve kardeş sahibi olacağını simgeler.

Rüyada Hamile Bir Adam Görmek  

Rüyada hamile bir adam görmek, Bu rüya kişinin dünyada bile herkesin başaramayacağı işleri başarması ve herkesten taktir görmesi anlamına gelir. rüyayı gören kişi hayatında saygı ve sevgi göreceği işler yapıp başarı anahtarına sahip olacaktır .Bazı alimlere göre bu rüyayı gören kişi herkes tarafından tanınan ve saygı gören bir kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek  

Rüyada hamile kadın görmek, rüyayı gören kişi başarılı yıllar göreceği, makam mevki sahibi olacağı, bolluk ve bereketli yaşam süreceğine delalet eder. Bu rüyada görülen hamile kadın eğer tanıdık kişiyse başına  bazı olumsuz olayların geleceğine huzursuz olacağı işler yapacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişininde hanesine kötülük geleceğine de ifade edilir.

Rüyada Hamile Dul Kadın Görmek  

Rüyada hamile dul kadın görmek, bu rüya kişinin hayatında güzel şeyler olacağına yorulur. Rüyayı gören kişi bekarsa güzel bir evlilik yapacağına, doğru bir hayat arkadaşı seçeceğine ve mutlu mesut evliliği olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin iş hayatında da başarılı olacağına işçi ise patronluğa yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek  

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin bu rüyası büyük olayların meydana geleceğine ve tek başına bu sorunun altından kalkmayacağına delalet eder. Bazende bu rüya tam tersi olup hayatında güzel haberler alacağına da ifade eder. Bazı yorumculara göre hamile olduğunu görmek rüyası gelecek mirasa da yorumlanır.

Rüyada Hamile Erkek Görmek  

Rüyada hamile erkek görmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük sırlarının olacağına işaret edilir. Bu rüya gerek yaşamında gerekse iş hayatında ne kadar çalışıp çabalasa da mutlu haberler alamayacağına delalet eder. Bu yüzden rüya sahibi hep kederli ve mutsuz bir hayatı olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Erkek Hayvan Görmek  

Rüyada hamile erkek hayvan görmek, kişinin bu rüyası hayatında ve iş çevresinde kötü kişilerin olacağına ve kendisinin başarılarını çekemeyip ona bir takım planlar yapıp işlerine son verecekleri anlamına gelir. Aynı zamanda bu yüzden seçeceği kişilere rüya sahibinin dikkat etmesine de yorumlanır.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek  

Rüyada hamile genç kız görmek, rüyayı gören kişi bekar ve sevgilisi varsa eğer onunla evlilik yapacağına ve mutlu evliliği olacağına yorumlanır. Bazende bu rüya kişinin yapacağı evlilik yüzünden ailesi ve kendisi kötü olumsuzluklarla karşılaşacağına ve eşi tarafından büyük zararlar göreceklerine de delalet eder. Kişinin bu rüyası bazende tam tersi olup ailesine büyük yardımlarda bulunacağına da işaret eder.

Rüyada Karısını Hamile Görmek  

Rüyada karısını hamile görmek, bu rüya gören kişinin amaçları ve hayalleri doğrultusunda hayatını şekillendirerek beklentilerini güzel kılmak için kollarını sıvayacağına yorumlanır. Rüyada karısını hamile gören kimse, büyük şansa ve kısmete nail olup kendisi için açılan fırsat kapılarını en hayırlı şekilde ifşa kılar.

Rüyada Bir Kızın Kendini Hamile Görmesi  

Rüyada bir kızın kendini hamile görmesi, bu rüya hamile olan kızın çevresine ve ailesine karşı vereceği zararları ve kötülükleri içerip hayatını kötülüklerle donatacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, iyiyi ve güzeli görmezden gelerek, hem kendisi hem de ailesi için hayırlı olmayan, ilerde zararlara sebebiyet verecek kötülükleri seçer.

Rüyada Hamile Haberi Almak  

Rüyada hamile haberi almak, bu rüya ilerde yaşanacak güzel günlerin habercisi şeklinde olup kişinin hayatını sıkıntıya sokan dönemlerden kurtularak rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyada hamile haberi almak, aynı zaman da mevki ve makama, yapılan başarıların karşılığını görmeye, büyük zaferle sonuçlanacak işlerde yer almaya ifade edilir.

Rüyada Hamilelik Testi Görmek  

Rüyada hamilelik testi görmek, bu rüya kişinin hayatının sınav niteliğinde olup yaşantısına bağlı olarak bu sınavdan olumlu ya da olumsuz sonuçlara göreceğine yorumlanır. Rüyada hamilelik testi görmek, aynı zaman da korkulu anlar geçirmeye, zora düşmeye, birlik ve beraberliğinizi sarsacak yanlışlara sürüklenmeye ifade edilir.

Rüyada Hamile Köpek Görmek  

Rüyada hamile köpek görmek, kötü niyetli kimselere işaret olan bu rüya kişinin yanlış kimselerle dostluk kurarak ilerde dönülmesi imkansız olan büyük hatalara sebebiyet vereceğine yorumlanır. Rüyada görülen hamile köpek sembolü bazende, zor duruma düşmeye, saygınlık kaybetmeye, insanların gözünde değersiz hale gelmeye ifade edilir.

Rüyada Hamile Akraba Görmek  

Rüyada hamile akraba görmek, bu rüya hamile olan kimse için müjdeye  ifade edilip hamile olan kimsenin hayırlı bir işte güzel sona ereceğine yorumlanır. Bu rüya akrabalık ilişkilerinizin artmasına, birlikte güzel vakit geçirmeye, eldeki değerlerin kıymetini bilmeye ifade edilir.

Rüyada Dış Gebelik Görmek  

Rüyada dış gebelik görmek, bu rüya kişinin girdiği her işte başarısız olup şansızlıkların yakasını hiç bırakmamasına, şans kapısının kapalı olup girdiği her işte hüsrana uğramasına yorumlanır. Rüyada görülen dış gebelik sembolü aynı zaman da günaha girmeye, şeytanın kötülükleri karşısında çaresiz kalmaya, yanlış yolları seçmeye ifade edilir.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek  

Rüyada başkasını hamile görmek, kişinin gördüğü kimse, yabancı ise bu kişinin güç kudret sahibi kimseden iyilik görerek maddi anlamda rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyasında başkasını hamile olarak gören kimse, o kişiden büyük yardım görerek içinde olduğu zor durumdan kolaylıkla kurtulma şansına sahip olur.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada hamile olmak, bu rüya kişinin gereksiz olaylara fazla kafa yorarak hem kendisini hem de sevdiklerini mutsuz kılacağına yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada hamile olmak, hayırlı haberlere, mutlu birlikteliğe, eşiniz ve dostlarınızla güzel vakitler geçirmeye işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2066