Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Olduğunun Söylenmesi

Mayıs 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hamile olduğunun söylenmesi pek çok farklı şekilde yorumlanır. Bayanların kendilerini hamile görmeleri iyi bir kısmetle karşılaşıp evlilik yapacaklarına ve ilerleyen zamanlarda eşlerinin maddi olanaklarının artmasıyla zengin, gösterişli bir hayata kavuşacaklarını bildirir. Evli bayanların kendilerini hamile görmeleri eşleriyle aralarında maddi konularda çıkacak anlaşmazlıkların evliliklerini tehlikeye atacağını, kişinin geri adım atmamasından kaynaklanan ve işin inada binmesi yüzünden bir süreliğine ayrılık yaşayacaklarını tabir eder. Yaşlı bir kadının kendini hamile görmesi ise ölümcül bir hastalık yaşaması, kısa süre sonra da vefat etmesi manasına gelir. Yaşlı kişiler için hayra yorulmayan rüya, erkekler için girişecekleri bir iş yüzünden çok fazla borçlanacaklarını, ödeme güçlüğü çekmelerinden dolayı ailelerini geçindirmek konusunda da sıkıntıya düşeceklerini tabir eder.

Rüyada hamile olduğunun söylenmesi bazı kimseler sevinçle karşılayacakları bir haber alırlar ve umutları tazelenir. Kişinin üstündeki nazarın yok olacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına ve ailenin de destek vermesiyle kişinin kendi adına bir ev sahibi olacağına delalet eder. Bekar bayanlar için başlarına musallat olan bir erkek yüzünden zor anlar yaşayacaklarına, karşılarına çıkacak kısmetleri de kaçıracaklarına tabir edilir.

Rüya görüldüğü gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişini bekar olması durumunda evlenip muradına ereceğine ve sağlıklı çocukları olacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına delalet eder. Rüyada evli ve hamile olduğu halde doğuramadığını görmek terslik ve uğursuzluktur. Rüyada evli ve hamile olup erkek bebek doğurduğunu görmek, kişinin toplumda hep alnının açık, dürüst ve dik kimse olarak kalacağına adının hiçbir şaibeye karışmayacağına yorulur. Rüyada evli ve hamile olup kız bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisi için hep hayırlı insanların olacağına ve en kötü zamanlarında onların kendilerini ona siper edeceğine işaret eder.

Farklı bir yorum olarak çok büyük bir heyecan yaşamak anlamına gelir. Eğitim hayatıyla ya da mesleki alanda ödüller ya da birincilikler kazanmaya tarif edilemeyecek kadar mutlu olmaya ve güzel hisler yaşamaya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5790