Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Kıyafeti Almak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada hamile kıyafeti almak rüya sahibinin evladı olacağı şeklinde haber vermektedir. Aynı zamanda rüyada hamile kıyafeti almak, rüya sahibinin alacağı güzel ve hayırlı haberlerin müjdecisidir. Bir alimin tabirinde rüyada hamile kıyafeti aldığını gören kimse, kendi hayatı için aldığı yeni kararlara ve yaşamını yeniden düzenleyeceği yönde rivayet edilmektedir.

Genel olarak rüyayı gören kişinin hayatında mutluluğa ve huzura ermesine işaret sayılmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin kısa zamanda yeni kazanç kapıları sayesinde maddi açıdan rahatlamasına yorumu yapılmaktadır. Rüyasında hamile kıyafeti alan kimselerin özellikle iş hayatında eline geçecek olan yeni fırsatları haber vermektedir. Bir ulema rüyasında hamile kıyafeti alan kişiler için, hem iş hayatında hem de eğitim hayatında hayırlı güzel haberler alacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada yeni hamile kıyafetleri almak hayırlı olacak bir işin sonradan bozularak kötü bir durumun ortaya çıkacağına alamet sayılmaktadır. Bazen de bu rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında mutlu bir şekilde devam eden birlikteliğinin kısa bir zaman içinde sonlanacağını da işaret etmektedir. Özellikle rüyada hamile kıyafeti alan rüya sahibinin maddi olarak çok iyi olduğu bir dönem içindeyken bir anda zarar gireceği yönde farklı bir yorum yapılmaktadır.

Genellikle hayırlı olan bir rüya olarak yorumu yapılırken, hayırsız olan olayların ve gelişmelerinde habercisi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında yapacağı bir takım yanlışlar sebebi ile maddi olarak sıkıntıya girilecek bir döneme işaret ettiği söylenmektedir. Ayrıca yakın bir akrabası ile iş yapan rüya sahibinin uğradığı ihanet sonrasında maddi olarak hem manevi hem de maddi büyük zarar uğramasına rivayet olunmaktadır.

Rüyayı gören kişinin iş hayatında kaçırılan fırsatlardan sonra rüyayı gören kişinin yaşayacağı üzüntüyü haber verirken, aynı zamanda başka kimseler ile muhatap kalmak zorunda kalacağı yönde alamet sayılmaktadır. Başka bir alimin tabirinde rüyada hamile kıyafeti almak, rüya sahibinin yaşadığı üzüntü ve sıkıntıları sebebi ile sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına delalet olunmaktadır. Bu sağlık problemleri yüzünden rüya sahibinin uzun süreli bir tedavi dönemi içerisine gireceğine rüyanın tabiri yapılmaktadır. Her zaman hayırlı olarak tabir edilse de yinede rüya sahibinin karşılaşacağı bazı üzücü olayları da haber verdiği söylenmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1773