Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Aralık 5, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada hamile kedi görmek, uzun bekleyişlerin sonunda yüklü ticari kazanca, özlenen şeye kavuşmaya, zorlukların üstesinden gelerek kazandığı nimete, uğraşlar sonunda beklediği müjdeli haber manâsına gelir. Ayrıca olumsuz olarak beklediği, uğraştığı yada ulaşmaya çabaladığı şey uğruna sıkıntı çekeceği ve yorulacağı anlamına gelebilir. Bazense zorlukla cefa çekerek ulaşmak istediği sevince, uzun süren çabaların sonucu olarak kazanılan çok daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek beklediği feraha ve zafere, zorlukla hak edilen toplu paraya dalalet eder.
Rüya yorumları bizim kültürümüze hem hadislerle hem de önemli İslam düşünürleri sayesinde ulaştırılmıştır. Erkekler ve kadınlar rüyalarının yüzde yetmişinde kendi hemcinslerini görürler. Rüyalarda görülen olaylar direk olarak gerçekleşmez çünkü rüyalar semboliktir. Ayrıca rüya tabirinde aceleci olunmamalıdır.

Rüyada doğum yapan kedi görmek, dini açıdan şu şekilde yorumlanmaktadır; kişinin arzu ettiği bir şeyi elde etmesi için çok çaba harcaması gerektiğine yorumlanır. Rüyada yeni doğum yapmış kedi görmek, kişinin bir süreliğine maddi yönden sıkıntı çekeceği bir süreçten geçeceğine, bu problem sebebiyle gerek çevresindeki gerek ailesindeki kişiler tarafından yalnız bırakılacağına işarettir. Rüyada doğum yapacak olan kedi görmek, güvendiği insanların yanında olmayacakları yönünde açıklanmaktadır. Olumlu yorumlara göre, rüya sahibine verilmiş sözlerin tutulacağına, ün sahibi olmaya, zengin akrabalara, kısa süre içerisinde duyulacak sevindirici bir habere, güven hissetmeye, uzun yaşamaya, mutlu olmaya yorulur.

Rüyada hamile kedi beslemek, kişinin her konuda güvende olacağına, servete konacağına, güçleneceğine, para sıkıntısından sıyrılacağına delalet eder. Rüyada hamile kedi beslediğini görmek, maddi yönden külfeti olan insanlardan kurtulacağına, sakince yaşamaya delalet eder. Rüyada hamile kedi besleyen birini görmek, uzun süredir çekilen cefanın ardından zafer kazanacağına, elde edilecek başarıya yorumlanır. Rüyada hamile kedi besleyen kimse, Sıkıntılar karşısında güçlü durmak ve sonunda bolluğa ulaşmak anlamına gelmektedir. Rüyada görülen kedi pis ise rüya sahibinin çalışma hayatında kötü bir patronu olacağı ve yetersiz bir maaş alacağı, yorgun günler geçireceği şeklinde olumsuz yorumlarla tanımlanmaktadır.

Rüyada hamile kediye yardım etmek, rüya sahibinin dost olduğunu sandığı fakat gerçekte düşmanı olan kişi tarafından zarar göreceği, iyiliklerine karşılık olarak zarara uğratılacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda bazı alimler tarafından hayra yorulmaktadır. Arzu edilen eşe sahip olunacağı, parlak günler yaşanacağı, hayallerin gerçeğe dönüşeceğiyle beraber duygusal yönden sıkıntı veren akraba ya da tanıdık birinden uzaklaşmaya, iyi arkadaşa, hayra, güzel talihe sahip olunacağı söylenmektedir.

Rüyada hamile kedi kovalamak, temiz rızk, helal para elde etmek anlamına geldiği gibi ayrıca, tüm problemleri bir çırpıda çözüme kavuşturup itibar kazanmaya, yüksek mevki, kazanç, hayırlı eş dost, bereket ve bolluk, ün, şöhret olarak ifade edilir.

Rüyada hamile kedinin doğurması, yenilik yaşamak demektir. Düğün, nişan, nikah gibi hayırlı durumların yaşanılacağına dalalet eder. Beklentilerin gerçek hayatta yanıt bulacağı, şanslı bir dönemin başlayacağı anlamını oluşturmaktadır.

Rüyada hamile kediye taş atmak, can sıkıcı, moral bozucu bir kadının üstesinden gelmek, sıkıntıdan kurtulup rahatlamak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını yoluna sokacak, yaşamında düzen oluşturacak gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2339