Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Kadının Erkek Bebek Görmesi

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada hamile kadının erkek bebek görmesi: Öncelikle gördüğümüz tüm rüyaların hayra çıkması için dua ediyorum. Rüyalarımız genelde günlük hayatımızda yaşadıklarımızın bilinç altındaki halleridir. Yani gün içinde yaşadığımız sıkıntılı bir olayın bilinç altına yerleşmiş olan kısmının gece uykumuzda beynimizde canlanmasıdır. Üstelik rüya gördüğümüz zaman zannederiz ki uzun uzun rüyalar görüyoruz. Bizler uzun uzun gördüğümüz neredeyse 2 saatlik uzun bir sinema şeklinde hatırladığımız rüyalar aslında uykumuzun çok kısa bir yerini kapsamaktadır. Hamile bir kadının gün içerisinde bebeğinin sağlığını cinsiyetini nasıl dünyaya geleceğini düşünmesi çok normal ve düşünüyor da. Bu durum bilinç altına yer etmekte ve bunla ilgili gece rüyalar görmekte. Örneğin Hamile bir kadın rüyasında erkek bebek görmesi o bayanın erkek bebek isteğinin bilinç altına yer ettiğinin göstergesidir.

Rüyada hamile bir kadının erkek bebek görmesi: Rüya sahibinin uzun zamandır çektiği sıkıntının biteceğine delalettir. Maddi manevi destekler alarak bir çok sıkıntının üstesinden geleceğini. Mutlu ve umutlu günlere ulaşacağına işarettir. Uzun süre meşakkatli bir yaşam sürmüş olduğuna hiç ummadığı bir yerden ve bir kişiden beklemediği bir anda göreceği yardım ile yaşamının feraha ereceğine işarettir. Rüyada erkek bebek görmek mutlu bir haber almaya işarettir. Rüyada kız çocuğu görmek kızgın bir kişiye ve kötü bir habere işarettir.

Rüyamızda bazen umut ettiklerimizi hayalini kurdukları-mızı görebiliriz. Rüyada hamile bir kadının erkek çocuk doğurduğunu gören bir erkek eşi hamile ise erkek çocuk istediğine işarettir. Eşi hamile değil veya bekar ise o kişinin uzun süredir hayalini kurduğu yaşama kavuşacağına işarettir. Uzun uğraşlar büyük kayıplar ve çekilen fazla sıkıntıların sonunda elde edeceği mutluluk mal ve paraya işarettir. Uzun zaman önce ayrıldığı ve özlediği bir kişiyi görüp sevineceğine işarettir. Bazı rüya tabircileri-ne göre rüyalar tersine de çıkmaktadır. Gördüğümüz rüyalara umut bağlamak fala inanmak gibidir rüya tabiri bazen bir mesaj olsa da geleceği Allah’tan başkası bilemez. Gördüğümüz rüyayı hayra yormak güzeldir fakat rüyaya göre hayatımızı yönlendirmek doğru bir durum olmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4740