Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Hamile Görmek İslami Tabiri

Temmuz 21, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hamile görmek , genel olarak hayra yorumlanır fakat birden fazla anlamı bulunmaktadır.

Bu rüya özellikle rüya sahibinin gerçek yaşamda zengin olacağına yorulur. Bir erkek rüyasında hamile olduğunu gördüyse , sıkıntılı bir dönem yaşayacağına , dert ve belalardan bir türlü kurtulamayacağına işaret eder.

Eğer kadın ile erkek rüyasında hamile olduğunu gördüyse , gerçek yaşam da mal zenginliğine ve sağlık açısından ise sağlıklı olacağınıza yorulur.

Evli olan bir erkek eşinin hamile olduğunu gördüyse , zengin olmak için çok çalıştığını delalet eder.

Bekar olan bayan rüyasında hamile olduğunu gördüyse , yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir kişi ile tanışıp evleneceğine yorulur.

Rüyada hamile olmak ne demek?

Rüyada hamile olduğunuzu gördüyseniz , hem mal hem de mülk bakımından zengin olacağınıza , uzun süre boyunca çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , bolluk içerisinde yaşam süreceğinize alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin karnı ne kadar büyük olursa dert ve sıkıntıları da o kadar büyük olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada karısının hamile olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada karınızı hamile olarak gördüyseniz , yakın zaman içerisinde çok istemiş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına , mal ve mülk sahibi olacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra ev , arsa veya yeni bir araba şeklinde de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4117