Rüya tabiri ara

Rüyada hamile görmek

Ekim 25, 2014 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada hamile görmek, gerek kadın gerekse erkek için iyiye yorumlanır. Rüyada hamile görmek, genellikle şan ve şöhrete yorulur. Kısa süre içinde tahmin edemeyeceğiniz nimetlere ve güzelliklere kavuşacağınıza yorulur. Bu rüya yakın çevrenizden birinin hamile kalacağının müjdeleyicisi de olabilir. Rüyada kendini hamile görmek, uzun zamandır mutlu ve huzurlu bir aile hayali kurduğunuzu, kısa süredede çoçuk sahibi olmak istediğinizi simgeler.

 

Rüyada hamile birini görmek
Rüyada hamile birini görmek, iş hayatında sevilen sayılan biri olduğunuza, yükseleceğinize, övgüye, önemli başarılara imza atacağınıza ve büyük kazanca işaret eder.

 

Rüyada hamilelik testi yapmak
Rüyada hamilelik testi yapmak, isteklerinize zorlanarak, çaba harcayarak kavuşabileceğinize, işaret eder.  Rüyada hamile kaldığını gören kadının malında ve parasında artma olur. Rüyada hamile kalmak, istemediğiniz olaylar yaşayacağınıza, sıkıntıya işaret ederken, bazı yorumculara göre ise, istek ve arzularınızın yavaş yavaş geçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek
Rüyada hamile olduğunu görmek, kimi yorumculara göre hayra yorulmaz, mutsuz bir evlilik hayatı, kendinizi bir süre mutsuz ve üzgün hissedebileceğinize işaret eder. Rüyada karnınız ne denli büyükse sıkıntılarda o kadar büyük olur, rüyada doğuma ne kadar yaklaştıysanız sıkıntılardan da o kadar süre içinde kurtulursunuz.  Rüyada doğum yaptıysanız sıkıtılarınızdan yakında kurtulursunuz. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirecek, sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.

 

Rüyada hamile olduğunu ve sancı çektiğini görmek
Rüyada hamile olduğunu ve sancı çektiğini görmek, oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Sıkıntılarınız son bulur, hastaysanız şifa bulursunuz. Rüyada çekilen acı, gerçek hayattaki mutluluğa ve huzura işaret eder.

 

Rüyada hamile olup suyunun geldiğini ve doğuma çok az bir süre kaldığını görmek
Rüyada hamile olup suyunun geldiğini ve doğuma çok az bir süre kaldığını görmek, biraz daha sabretmeniz gerek, çünkü bu rüya yaşanılan sorunların bitmesine ramak kaldığına, mutluluğu sonunda yakalayacağınıza, üzüntülerden kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada bir kadının kendisini hamile görmesi
Rüyada bir kadının kendisini hamile görmesi, büyük mala konacağına, izzet ve şerefinin artacağına, çevresinde itibar göreceğine, üzüntüden, kederden kurtula­cağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına işarettir. Rüyada bir kadının kendini hamile görmesi, yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza ve yükseleceğinize delalet eder. Büyük miktarda mal, mülk, bolluk ve berekete işaret eder. Eşi ile arası bozuk olan kadının, eşiyle arası düzelir.

 

Rüyada bir erkeğin ken­disini hamile görmesi
Rüyada bir erkeğin ken­disini hamile görmesi, üzüntü ve kedere, zamanında sizi üzen bir sırrınızın olduğuna işarettir. Rüyada genellikle gerçek hayata aykırı şeyler görmek hayra yorulmaz.

 

Nabluslu Abdulgani’ye göre: Rüyada hamile kadın görmek, cihat ve gaza aile ve efradının geçimlerini sağlamak, iyiliği övmek, Allah’ı zikretmek ile tabir olunur. Rüyada karısının hamile olduğunu görmek, genelde hayra yorulur, yeni bir ev, araba vs. yeni bir mal almak istediğinize işaret eder. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeye kavuşacaksınız.

 

Rüyada genç kızın kendini hamile görmesi
Rüyada genç kızın kendini hamile görmesi, hatalarından dolayı ailesinin hayal kırıklığı yaşayacağına,kendisine uygun olmayan biriyle birlikte olduğuna işaret eder. Rüyada hamile olduğunu gören bakire bir kızın, ailesinin ondan kaynaklanan sorunlar yaşanacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, varlıklı biriyle izdivaca veya iyi bir eğitime yorumlanır. Rüyada bir genç kızın veya dulun kendini hamile görmesi, yakın zamanda evleneceğine işarettir. Rüyada dul bir kadın kendini hamile olarak görmüşse, yakında kısmetinin çıkacağına, arzu ettiğiniz şeylere kavuşacağınıza, daha rahat bir yaşama işaret eder.

 

Rüyada hamile karnı görmek
Rüyada hamile karnı görmek, karnın büyüklüğü kadar elinize para geçeceğine işaret eder.

 

Rüyada kendi kızını hamile görmek
Rüyada kendi kızını hamile görmek, iyi bir eğitim alıp kızınızın ilerde yükseleceğine, hayırlı bir evlat olduğuna işarte eder.

 

Soozi Holberche’ye göre: “Yeni bir anlayış düzeyine veya doğum hazırlığına” işaret eder

 

Rüyada kısır bir kadını hamile olarak görmek
Rüyada kısır bir kadını hamile olarak görmek, artık tüm umutlarınızın bittiği bir isteğinizin, hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada kısır bir kadının çocuk doğurduğunu görmek, tövbe etmeye yorulur.

Rüyada taşıyıcı anne olmak
Rüyada taşıyıcı anne olmak, yaptığınız işlerin başkalarına da faydasının dokunacağına işaret eder.

 

Rüyada hamile bir yaşlı kadın görmek
Rüyada hamile bir yaşlı kadın görmek,o yıl kıtlık olacağına işaret eder. Umudunuzu kestiğiniz şeylerin uzun vadede gerçekleşeceğine işaret eder.

 

Rüyada hamile bir kadınla konuşup sohbet etmek
Rüyada hamile bir kadınla konuşup sohbet etmek,varlıklı birinden destek alacağınıza, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada hamile bir kadının vefat ettiğini görmek
Rüyada hamile bir kadının vefat ettiğini görmek, iş hayatında başarıya, paraya, hayırlı biri ile evliliğe ve bir erkek evlada işaret eder.

 

Rüyada hamile bir kadının öldüğünü görmek
Rüyada hamile bir kadının öldüğünü görmek, bazen sizi güzel ve sevindirici haberlerin beklediğine işaret eder.

 

Rüyada hamile bir hayvan görmek
Rüyada hamile bir hayvan görmek yoksul birinin sembolüdür. Rüyada hamile bir hayvan görmek, yardıma muhtaç birine yardım edeceğinize işaret eder.

 

Rüyada hamile olmadığı halde karnını büyümüş görmek
Rüyada hamile olmadığı halde karnını büyümüş görmek, hayır görmeyeceğiniz çok fazla mal veya fazlasıyla haram mal elde etmeye yorumlanır. Karnın şişliği kadar ganimet veya servet elde etmeye işaret eder.

 

Rüyada tanıdık bir kadının hamile olduğunu ve doğum esnasında öldüğünü görmek
Rüyada tanıdık bir kadının hamile olduğunu ve doğum esnasında öldüğünü görmek, büyük servete konmaya, isteklere kavuşmaya ve uzun ömre işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2607