Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada Hamile Erkek Görmek Bir kimsenin rüyasında hamile erkek görmesi pek hayra yorumlanmaz. Özellikle rüyada görülen kişi yakın bir kişi ise hamile olarak görülen kişinin başına bir kötülük geleceğine, hiç beklemediği bir musibetle karşılaşacağına...

Rüyada Hamile Erkek Görmek Bir kimsenin rüyasında hamile erkek görmesi pek hayra yorumlanmaz. Özellikle rüyada görülen kişi yakın bir kişi ise hamile olarak görülen kişinin başına bir kötülük geleceğine, hiç beklemediği bir musibetle karşılaşacağına ve bu musibetten kurtulmak için çok uğraşacağına işarettir. Rüya da hamile olarak erkek tanıdık değilse eğer rüya sahibine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin başına kötü olaylar geleceğine, maddi zorluklar yaşayacağına, rızkının azalacağına, yaşamında hiç beklemediği dönemlerde sıkıntıya gireceğine, işinden ayrılacağına yada işi ile ilgili sıkıntı yaşayacağına, iş yerinde hiç beklemediği bir arkadaşı tarafından zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeği doğum sancısı çekerken görmek ise kişinin sıkıntılardan kurtulacağına, zorlukların üstesinden geleceğine rivayet etmektedir. Bazı yorumculara göre ise rüyada hamile erkek görmek rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına, hayırlı bir kısmet kapısının açılacağına, rızkının artacağına, bol kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, işinde başarılı olacağına ve rüya sahibinin yaşayacağı bazı zorluklar sonucunda hayırlı günlere kavuşacağına işaret eder. Bazı alimler ise rüyada hamile erkek görmeyi kötü bir hastalık olarak yorumlamaktadır. Rüya sahibinin kötü bir hastalığa yakalanacağına sağlığına dikkat etmesi gerektiğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile erkeğin doğum yaptığını görmek iş hayatı ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin iş ile ilgili sıkıntı yaşayacağına, iş hayatında patronu ya da kıskanç bir arkadaşa rivayet etmektedir. Rüya sahibinin yakın bir zamanda yapmış olduğu yatırımı ile ilgili sorunlar yaşayacağına zarara uğrayacağına ve özellikle de ticaret ile uğraşan bir kişinin çok büyük bir zarara uğrayacağına ve zarardan dolayı mahkemelik olacağına işaret etmektedir. Bazı alimlere göre rüyada hamile bir erkeğin doğum yaptığını görmek rüya sahibinin zina etmesine, harama el uzatmasına, ailesine ve kendisine uygun olmayan bir kadın ile birlikte olacağına rivayet etmektedir.

Bir kimse rüyasında hamile erkek görürse, öncelikle bu erkeğin tanıdık mı yoksa yabancı mı olduğunu hatırlaması, zihninde canlandırması gerekmektedir. Bir kimse tanıdığı bir erkeği hamile olarak görürse, rüya sahibinin akrabaları içerisinden birinin kendisi hakkında çok fazla arkasından konuşulduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin bu içi kötü kimselerin kimler olduğunu bulduğu taktirde hepsi ile araya mesafe koyacak, o kişilere karşı daha dikkatli olunmalıdır.

Rüyada yabancı bir erkeğin hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin helal olmayan, yasak ve yanlış yollardan kazanılan paralar biriktireceğine delalet eder. Fakat ilerleyen zamanlarda rüya sahibinin bu davranışları neticesinde pişman olacağına, bu işlerden uzak durmak isteyeceğine ve vicdanının asla rahat olmadığına yorumlanır.

Hamile erkek görmek, çok hayırsız bir evlat yetişeceğine, bu çocuğun aileye büyük zararlar vereceğine, aileye asla huzur vermeyeceğine delalettir. Aile bireylerinin eğer var ise çocukları, bu rüya vesilesi ile daha sağlıklı, terbiyeli ve doğru çocuklar olmaları adına mücadele etmeli ve çok ilgilenmeliler. Bu rüya ciddi manada bu konuda ikaz verme yönündedir.

Rüyada hamilelik sancıları çekmek, rüya sahibinin manevi anlamda kendini çok huzursuz hissedeceğine, yaptığı günahlar nedeniyle çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ilahi anlam taşıyan bu rüyanın ardından kendine geleceği ve dini anlamda kendini geliştirme yolunda ilerleyeceği şeklinde tabir edilir.

Bazı rüya alimleri ise, rüyada hamilelik sancıları çektiğini görmenin, rüya sahibinin günahlarından arınacağına, yaşamında karşılaştığı büyük zorlukları atlatacağına, daha ferah bir yaşam sürdüreceğine işaret edilir. Rüyasında hamilelik sancısı çektiğini gören kimse, rüyasında çektiği ağrının şiddeti kadar gerçek yaşamında para ve mülke sahip olur. Rüyada görülen sancı ne kadar şiddetli ise rüya sahibinin elde edeceği mal varlığı ve zenginliği o doğrultuda çoğalacak demektir.