Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Elbisesi Görmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada hamile elbisesi görmek birçok tabirde oldukça hayra yorumlanır. Ortalama bir insan ömrünün yaklaşık olarak üçte birini, diğer bir açıklama ile ortalama 75 yıllık bir ömür olarak ele alacak olursak insan hayatını, insan bu ömrünün 25 yılını uyuyarak geçirir. Bu uyku halinde iken kişi bazı kavramları rüyasında görmeye başlar. Rüyada hamile elbisesi giymek rüyayı yorumlamak oldukça önemlidir. Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin oldukça fazla güçlü olması gerekir. Rüyada görülen olaylar çoğu yaşantıların bir göstergesi olabildiği gibi bazende sadece kişinin bazı olaylardan etkilediği için bilinç altı olayı içerisinde gerçekleşir.

Rüyada hamile elbisesi almak kişinin kazanılan paraya, oldukça zenginliğe, aşırı mutluluğa, çok yakın zamanda duyulacak olan hayırlı habere işaret ederken diğer yandan da maddi yükü fazla olan yabancı kişilerden kurtulmaya, içinde bulunduğu malın oldukça verimli olmasına, eşiyle çok mutlu mesut yaşamaya, rüyada hamile elbisesi almak kişinin gönül ilişkileri boyunca oldukça muvaffakiyete ulaşacağına, büyük makamda yer alacağına, getirisi çok yüksek olan uğraşlar yapacağına direk olarak delalet etmektedir.

Kişi eğer hamilelik elbisesini başkasının üzerinde görüyor ise, belirli zamanda fakirliğe, çok hızlı aile sırlarının ortaya çıkmasına, kötü karakterli bir yönetici tarafından eliyle zarar görmeye, oldukça sevimsiz bir hale gelmeye işaret etmektedir. Farklı tabircilere göre, rüya sahibinin çok fazla başarısızlıktan sonra uzun zamandır özlediği şerefe, çok fazla uğraş vererek beklediği oldukça daha iyi bir hayata, umudunu tamamen kaybettikten sonra gözlediği daha fazla kazanca, zamanla özlediği ticari iş hayatına delalet etmektedir.

Rüyada hamile elbisesi giydiğini görmek rüya sahibi genç bir kız ise, karşısına çok mutlu bir yuva kuracağı biri çıkacağına, maddi olarak varlıklı bir hayat yaşayacağına, çok uzak yerlerden mutlu bir müjde alacağına işaret ederken aynı zamanda genç kızın ilerleyen dönemlerde oldukça başarıya yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile elbisesi giymek kişi eğer rüyasında hamile elbisesini satın alıyorsa, çok yakın zamanda üzücü bir haber alacağına, uzun mesafeli yolculuk yapacağına, bazı işler kurarak tamamen iflas edeceğine, yakın akraba veya dostları tarafından ihanete uğrayarak çok mutsuz ocağına ve bu durumun geçici olduğuna işaret etmektedir. Rüyayı gören asıl kişi bir erkek ise, uzun zamandır saklamış olduğu sırların gün yüzüne çıkmasından dolayı itibarını giderek kaybedeceğine ve üzülüp çok göz yaşı dökeceğine işaret etmektedir. Rüya kimi zaman oldukça iyi yorumlanırken durumun içeriğine göre farklılık göstermektedir.

Rüyasında hamileyken hamile elbisesi aldığını görmek, rüyayı gören kişinin doğumunun çok kolay geçeceğine, hayırlı bir evlada sahip olacağına, ikiz bebekleri olacağına, eşiyle doğumdan sonra aralarındaki tüm tartışmaların sona ereceğine, çok yakın dostları tarafından müjdeli bir haber alacağına ve iş yaşantısında önemli bir mevkiye yükseleceğine işaret ettiği düşünülmektedir. Rüyayı gören yaşlı bir kişi ise, evlatları tarafından oldukça hayır göreceğine, sağlık problemlerinin giderek azalacağına, çok kalabalık aile ortamlarında mutlu mesut olacağına, etrafındaki yakınlarından hediye ve müjde haberi alacağına işaret ederken aynı zamanda çok özlediği yakınını göreceği anlamına gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1530