Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Çocuk Görmek Ne Demektir?

Ekim 1, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hamile çocuk görmek , yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haber sayesinde kendinizi çok mutlu hissedeceğinize , getirisi iyi olan bir işe gireceğinize,

dost edinip dostlarınızla beraber yaşayacağınıza , sevenlerinizle beraber sevineceğinize , güleceğinize ve parasal yükü çok fazla olan kişilerden uzaklaşacağınıza ve duyacağınız iyi haberlerden dolayı mutlu olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra isteklerinizi yerine getirmek için elinizden geleni yapacağınıza , kötü huylu olan bir yöneticiden zarar göreceğinize ve sorumluluklarınızdan dolayı kötü duruma düşürülmek isteneceğinize işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ,cefa çekip istemiş olduğunuz şeylere bu şekilde erişeceğinize,

sıkıntılı dönemden çıkıp bunun sonrasında düşlemiş olduğunuz ticari kazanca , çekmiş olduğunuz tüm sıkıntıları bir kenarı bırakarak iyi bir hayata kavuşacağınıza ve düşlemiş olduğunuz huzuru bulacağınıza alamet eder.

Bu rüyaya olumsuz olarak bakarsak , hem keder hem de sıkıntılarla karşılaşacağınıza , çok fena birisi olacağınıza , bazı insanlara kötülük yapıp bu kişilerden kötülükler göreceğinize delalet eder.

Fakat genel olarak bu rüyayı şöyle anlatabiliriz ; çok uğraşıp hep hayalini kurmuş olduğunuz nimete , çekmiş olduğunuz zorluklardan sonra hayal etmiş olduğunuz ticari kazanca,

uzun bir süre bekleyip daha sonrasında kazancınızın artacağına ve çekmiş olduğunuz sıkıntılardan sonra elde ettiğiniz beceriye işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4328