Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Çocuk Görmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hamile çocuk görmek, bir kaç hafta içinde alınacak ve duyulacak müjdeli gelişmelere, getirisi yüksek işler yapılacağına, dostlarla birlikte yaşamaya, kısa sürede öğrenilecek müjdeli haberlere, sevenleri ile birlikte sevinmeye, gülmeye, parasal yükü bulunan kişiden uzaklaşmaya, kısa zamanda duyulacak iyi haberler duymaya, manevi külfeti olan yabancıdan uzaklaşmaya, eşi ile birlikte gülmeye, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa ve sevinmeye, talep ve isteklerin yerine geleceğine delalet eder. Kimi zaman da bazı yorumculara göre de; kötü huylu bir yöneticiden zarar görmeye, kötü niyetli bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, sorumluluktan dolayı kötü duruma düşüleceğine, fena niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, zalim bir yabancıya delalet eder.

Rüyada hamile çocuk görmek, bazı alimlere göre; bu rüya cefa çekerek istediği beceriye, zahmetle birlikte hasret duyduğu şerefe, sıkıntı sonrasında düşlediği ticari kazanca, çektiği sıkıntıların sonunda umduğu daha iyi bir hayata ve sıkıntı çektikten sonra düşlediği huzur ve feraha delalet eder.

Olumsuz anlamda keder ve sıkıntıdan kurtulamamaya, fenalığını gizleyen kimseye, iş sebebi ile sıkıntıya, kötülükten emin olunacağına, kötülük görülmesine yorumlanmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler; bu uğraşarak hayalini kurduğu nimete, çektiği zorlukların sonunda hayal ettiği ticari kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda istediği az olan kazancının artacağına, sıkıntı çekerek elde ettiği beceriye işarettir.

Rüyada hamile çocuk görmek; aynı zamanda çocuğunuz ile ilgili düşüncelere delalet eder. Olumsuz düşünülen düşünceler sizin tarafınızdan çeşitli nedenlerle gündeme gelmektedir. Kısa zaman içerisinde her şeyin düzeleceği, bunun için beklenmesi gerektiğine yorumlanmaktadır. Hem kişiyi, hem de ailesini ilgilendiren güzel haberlerin hane içinde büyük mutluluklara sebep olacağını, ailedeki kara bulutların bu haberle berber ortadan kalkacağını ve bundan sonraki dönemin daha güzel geçeceğine, esenlik içinde olunacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1216