Rüya tabiri ara

Rüyada Hamile Birinin Öldüğünü Görmek

Mayıs 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hamile birinin öldüğünü görmek yaşanan derin bir hayal kırıklığı veya keder nedeniyle kişinin her adımını düşünerek atacağına, bir daha olumsuzluk ve üzüntü yaşamamak için hayatını düzene sokacağına işaret eder. İş hayatındaki başarılı günlerin, ihtişamın geride kaldığına ama şimdiki durumun da kişiyi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar iyi olduğuna tabir edilir.

Rüyada hamile birinin öldüğünü duymak daha önce yapılan ve kişiyi istemediği sorunlara iten bir hatanın telafi edilmesine uğraşmak, geçmişe yönelik bazı durumları düzeltmek için çaba göstermek anlamına gelmektedir. Bu rüya kişinin bazı şüpheler içinde olduğuna ve iş hayatında ortağı olanların güven sorunları yaşayacaklarına tabir edilir. Geçmişte yaşanmış bazı hadiselerin istenmeyen şekilde ortaya çıkması ve kişinin önüne gelerek keyfini kaçıracak olması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada hamile birinin ölüm haberini almak gururunu incitecek ve kendisini kötü hissetmesine sebep olacak olaylar yaşaması yüzünden gözyaşı döktüğüne, yaşanan olumsuzluklar geçse bile, kişinin kalp kırıklığının geçmediğine işaret eder. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen kişinin hayatındaki yanlışları düzeltmesi ve bazı kişilerle görüşmesini tamamen kesmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada hamile birinin ölmesi gören kişinin, bazı konularda kafasının karışık olduğuna ve bir türlü bir karara varamadığına işaret eder. Rüya sahibi yaşadığı kararsızlık nedeni ile hangi yoldan gideceğini bir türlü kestiremiyor ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşıyordur şeklinde yorumlanır.

Tecrübelerden ders alınmadığı takdirde ve aynı hataları tekrarlamak suretiyle zarara uğramak anlamına gelmektedir. Özellikle maddi konularda kişinin elinin fazla açık olması sonucunda kendisini kullanan çok sayıda insanın çevresini sardığına, bir türlü iki yakasını bir araya getiremediği gibi, kazancının hayrını da göremediğine yorumlanır. Kazanç getirmeyen ve geleceği olmayan bir işte ısrar etmek suretiyle boşa zaman geçirmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada hamile birinin cenazesini görmek yeni bir işin başlangıcında olmaya ancak bu işten kazanç elde etmek için uzun süre beklemek gerektiğine, bu süreçte birikimlerden harcama yapılacağı için sıkıntı yaşanacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1669