Rüya tabiri ara

Cover Image

Halsizlik

Kasım 1, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada halsizlik görmek, bu rüya kişinin hayatında yaşadığı üzücü olaylara, ailesi ve sosyal yaşantısını yakından ilgilendiren sorunlarına yorumlanır. Rüyasında halsiz olduğunu gören kimse, beklentilerini yok saymış, yaşama sevincini kaybetmiş gerek sağlık sorunları gerekse ailevi sorunları yüzünden bulunduğu ortamdan soğumuş kimsedir. Rüyada halsizlik görmek, bazen de sağlık sorunları yaşamaya, çevrenizden uzak kalınacak sebepler yaşamaya, rızkını bir çok anlamda sıkıntılı kılmaya ifade edilir. Bu rüya bazen de yolculuğa çıkmaya, bulunduğunuz ortamdan ayrılmaya, kişinin mekan değişikliği yaparak hayatını yeniden kazanma amacı gütmesine ifade edilir.

Rüyada Halsizlik Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada halsizlik görmek, halsizlik rüyası kişinin beklentileri karşısında zayıf kalıp girdiği her işte başarısız olacağına yorumlanır. Rüyasında halsizlik gören kimse, umut dolu girdiği işlerde sebepli sebepsiz yaşadığı sorunlar sebebiyle büyük sıkıntılar yaşayarak rızkının körelmesine sebep verecektir. Rüyada halsizlik görmek, aynı zaman da dinde soğukluğuna, ibadetlerden ve inançlardan uzak kalınmaya, maneviyatı yok saymaya ifade edilir.

Rüyada Halsiz Olmak  

Rüyada halsiz olmak, bu rüya kişinin maddi ve manevi yönden başının ağrımasına sebep verecek sıkıntılı dönemlere girerek kazancının körelmesine mail vereceğine yorumlanır. Rüyasında halsiz olduğunu gören kimse, nasip kapıları kapanmış, rızkı körelmiş, beklentilerini yok saymış, her türlü kazancı elinin tersi ile tepmiş kimsedir.

Rüyada Halsiz Olduğunu Görmek  

Rüyada halsiz olduğunu görmek, rüya sahibinin iş hayatının yanı sıra aile hayatında da yıldızların barışık olmayıp hanede tartışmaların ve sorunların eksilmeden devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında halsiz olduğunu gören kimse, hayallerine karşı yenik düşmüş, kazancını yanlış yerlerde kullanmış, pasif ruhlu kimsedir.

Rüyada Yorgunluk Görmek  

Rüyada yorgunluk görmek, maddi anlamda yaşanan zorluklar sebebiyle hanede eski düzenin kalmayıp herkesin başına buyruk hareket edeceğine yorumlanır. Rüyasında yorgunluk hissi gören kimse, hayat sınavında başarısız olmuş, kazanç kapılarını kapatmış, elde değerleri yok saymıştır.

Rüyada Anneyi Halsiz Görmek  

Rüyada anneyi halsiz görmek, rüyada hane içindeki bir kişiyi halsiz görmek, bu kişinin ailesiyle sorunlar yaşayarak kırgınlıklara sebebiyet verecek üzücü olayların içine düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, anne ve babasıyla aralarının açılmasına sebep olacak hatalara yer vererek insanları birbirine düşman eyleyecektir. Bu rüya bazen de yorgun düşmeye, hayatın zorlukları karşısında yenik düşmeye, eldeki kazançların hiç uğruna körelmesine ifade edilir.

Rüyada Halsiz Köpek Görmek  

Rüyada halsiz köpek görmek, rüya sahibinin hayvanlara karşı olan zaaf lığına, onlara her zaman için yardım edip onları kimseye muhtaç olmadan yaşatacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3144

Rüya Sitesi Linkleri