Rüya tabiri ara

Rüyada Hafızayı Kaybetmek

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada hafıza kaybetmek sıkıntılı günler atlatmak ve bir şeylerin içinize dert olmasına yorumlanır. Günden güne sizi üzen bir şeyler olabilir. Sevdiğiniz bir insanın size karşı hal hareketleri de canınızı sıkabilir. Kalbinizi kıran bir durum olabilir. Belki de birinden tepki görebilirsiniz. Rüyada geçici hafıza kaybı size sıkıntı veren birine yorumlanır. Bu kişi sizi yine üzecek bir şeyler yapabilir. Her şeyi yoluna sokmuşken tekrar kötü haberler gelebilir. Maddi manevi zarara uğrayarak sevdiğiniz birinin yardımına koşabilirsiniz.

Rüyada hatırlamamak gün geçtikçe artan sıkıntılar yüzünden her şeyden soğuyabilir ve üzerinizdeki çok büyük yük olduğunu hissedebilirsiniz. Tahammül etmekte zorlanmaya başlayacağınız bir şeyler olabilir. Başkalarına karşı güven kaybı olabilir.

Rüyada hafıza kaybı yaşamak atlatılan sorunların tekrar etmemesi ve her şeyi geride bırakmaya yorumlanır. Zamanında affedemediğiniz insanlar varsa yakında ona akşrı daha pozitif hissetmeye başlayabilirsiniz. Bazı şeyler geçmişte kalır.

Rüyada hafıza kaybına uğramak çalışma hayatında büyük bir başarının yakın olduğuna ve başkalarına çok faydalı işler yapacağınıza yorumlanır. Zor durumda olan insanlar varsa sizin sayenizde işleri düzelir. Belki iş ortamında da birine destek olabilir, onu zor durumdan kurtarabilirsiniz.

Rüyada bilincini kaybettiğini görmek sevdikleriniz sizin güveninizi sarsmaz ve verdikleri sözler varsa tutarlar. Özel hayatınızda sorunlar biter, yeni başlangıçlar yapılabilir. Zamanında olumsuz düşündüğünüz şeylere karşı yaklaşımınız değişebilir.

Rüyada kendi hafızasını kaybettiğini görmek size karşı yaptığı hatalardan dolayı çok büyük pişmanlık duyan birileri olabilir. Bir zamanlar sizden iyilik gören biri şimdi size iyilik yapamadığı için kendini kötü hissedebilir. Elinde imkan olmamasından da yardım edemeyebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5838