Rüya tabiri ara

Cover Image

Haber

Ağustos 6, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada haber görmek, kişinin aile içi yaşantısını ele alan bu rüya sebepsiz yere ayrı duruma düşen kişilerin yaşanacak güzel bir olaydan dolayı tekrar birleşeceklerine yorumlanır. Rüyasında haber aldığını gören kimse, uzun zamandır beklediği bir işten mutlu haber alarak elde ettiği kazançları ile hayalindeki işini kurmak için kollarını sıvar. Rüyada haber almak, aynı zaman da ayrılıkların son bulmasına, kırgın kimselerin barışmasına, hasta olan kimselerin sağlığına kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Haber Görmek Ne Demek?

Rüyada haber görmek, haber görmek rüyası her anlamda hayra işaret olup kişiyi bekleyen güzel hayata işaret eder. Kişinin rüyasında güzel haber alması, beklentilerinin çoğalıp şansının yaver gideceğine, rüyada kötü haber almak, hayal kırıklığı yaşamaya, rızkınızın kesilmesine yorumlanır. Rüyada haber görmek, aynı zaman da uzaktan gelecek misafire,müjdeli haber almaya, elinize geçecek mala, ter dökmeden elde edilen kazançlara ifade edilir.

Rüyada Haber Okumak

Rüyada haber okumak, bu rüya hayra işaret olduğu gibi okumanın şekline bağlı olarak kötülüğe de anlam taşır. Rüyada haber okumak, kalacak mirasa, devlet erkanında memuriyete adım atmaya, haberi tersten okumak, ölüm haberi almaya, hanede çıkacak cenazeye, felaketlere yorumlanır. Rüyada haber okumak, aynı zaman da yapılan günahlar için tövbe etmeye, gelecek olan hayırlı misafire, ecnebi haber okumak, özlemlerin son bulmasına, uzak ülkelerde yaşayan insanlar için memlekete doğru yapılacak yolculuğa işaret eder.

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak, sevinç ve mutluluk anlamı taşıyan bu rüya kişinin uzun süredir üzerinde çalışarak emek verdiği bir işte başarıya ulaşarak umduğu hayatı yaşayacağına, rızkının kat ve kat artarak kazançlı işlere nail olacağına yorumlanır. Rüyada haber almak, aynı zaman da beklenen misafire, konacağını mirasa, elinize geçecek paraya işaret eder.

Rüyada Haber Beklemek

Rüyada haber beklemek, bu rüya gören kişinin hayatı ile ilgili alacağı önemli kararlara işaret eder. Rüyasında haber bekleyen kimse, olumlu olduğu kadar olumsuz olacak ta haberlerle karşı karşıya kalıp kendisini ona göre hazırlamalıdır. Rüyada haber beklemek, aynı zaman da alınacak müjdeli habere, küslüklerin son bulmasına, sağlam ortaklık kurmaya ifade edilir.

Rüyada Haber Vermek

Rüyada haber vermek, haber vermek rüyası iki farkı anlamlar içerir. Örneğin rüyada gizli haber vermek, ihanete uğramaya, düşmanlarınızın saldırısına, sizi bekleyen kötülüklere işaret eder. Rüyada hayırlı haber vermek müjdeye, sevince, duaların kabulüne, rabbine sığınmaya, açılan kısmet kapılarına delalet eder. Rüyada haber vermek, aynı zaman da beklenen hayırlı habere, dualarınızın kabulüne, sizi ve ailesini mutlu kılacak hayırlı işlere nail olmaya yorumlanır.

Rüyada Haber İzlemek

Rüyada haber izlemek, yakın zaman da karşınıza çıkacak olan güzellikleri hayırlı şekilde değerlendirerek rızkınızı geniş ve açık tutmaya, kısa zaman da büyük işlere imza atarak toplum gözünde saygınlık elde etmeye tabir edilir. Rüyada haber izlemek, aynı zaman da sizi ve sevdikleriniz kimseleri mutlu kılacak yenilikler yapmaya, hayatı eğlenceli hale getirmeye, yolculuğa çıkmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16722