Rüya tabiri ara

Rüyada Güvercin Yakalamak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada güvercin yakalamak, kişinin etrafında sevilen ve sohbeti çekilen bir dostun varlığına delalet eder. Rüya sahibinin feraha ereceğine, hayallerine kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin kısa süre yaşanan zorlukların ardından mutlu olacağına ve rahata ereceğine rivayet eder. Kişinin hayallerine kavuşacağına ve umduğuna nail olacağına yorulur.

Rüyada güvercin görmek, meşakkatle gidilen yolculuğa delalet eder. Kişinin bir söz yada haber işiteceğine yorulur. Rüya sahibinin dilediği dileklerinin ve kurduğu hayallerinin gerçek olacağına rivayet eder. Bekar bir erkek rüyasında güvercin görüyor ise bu yakın zamanda hayırlı bir kısmetiyle evlilik yoluna gireceğine işaret eder. Bekar bir bayan içinse şans, kısmet, mutluluk anlamına gelmekle beraber doğru bir kişiyle evliliğe giden yol olarak da yorumlanır. Rüyada güvercin yakalamak rüya sahibi işinde başarılı bir yönetici olarak çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin çok sevdiği ve güvendiği bir dostuyla ortaklık kuracağına delalet eder. Güvercin zorlukların üstesinden gelen, her şeye göğüs geren güçlü kadın anlamına da gelir.

Rüyada evinde güvercin görmek, güzel kalpli, sevimli ve iyi huylu bir eşe delalet eder. Kişinin evliliğinde huzuru, mutluluğu ve rahatı bulacağına yorumlanır. Eşlerin birbirinden razı olduğuna ve hane içinde bolluk, bereketi daim olacağına işaret eder.

Rüyada güvercinin üzerine atladığını görmek, rüya sahibi için hayırlara ve mutluluğa yorulur. Bu rüya nimetlerin çoluğuna, bolluk ve berekete işarettir. Kişinin maddi sıkıntılar çekmeyeceğine ve para içinde rahat bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada güvercinin uçtuğunu görmek, sevinçli haberlere, neşeli dostluklara ve mutlu, huzurlu geçecek bir hayata delalet eder. Aynı zamanda uzun zamandır beklenen haberin alınacağına rivayet eder.

Rüyada güvercin eti görmek, mal, para, zenginlik ve ganimettir. Rüya sahibinin yakın zaman içinde paraya pula konacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin eline geçecek toplu paraya ve mirasa işaret eder.

Rüyada başa konan güvercin görmek, rüya sahibinin bilgili, iyi huylu ve çalışkan biri olduğuna delalet eder. İşinde başarılı olacağına ve kazancının artacağına yorulur. Aynı zamanda beklenen güzel haberlerin müjdesidir.

Rüyada güvercin kanadı koparmak, rüya sahibinin eşi ile zıtlıklara düşeceğine ve yaşanacak tartışmalara delalet eder. Rüya sahibinin eşiyle edeceği kavgalara ve yaşanacak ayrılıklara yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5474