Rüya tabiri ara

Rüyada Güvenlik Görevlisi Olmak

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada güvenlik görevlisi olmak hiç kimseyi incitmemek ve gönül kazanmak hayırlı işler yapmaya yorumlanır. Yapılan iyilikler karşılığında sevdikleriniz zor ve düşkün durumdan kurtulurlar. Özle hayatınızda her şey yoluna gider. Size sıkıntı veren konularda gönül rahatlığı olur.Rüyada güvenlik görevlisi olduğunu görmek yastığa başınızı koyduğunuzda vicdani yönden rahatsız olduğunuz bir şey varsa yakında geçer. Sonunda vicdani yönden kişi rahat eder ve görevlerini yerine getirir. Hiç kimsenin hakkı sizde kalmaz.

Rüyada kendini güvenlik görevlisi olarak görmek hayırsever insanlar ile bir araya gelmek ve iyi işler yapmak, başkalarına iyiliğinin dokunmasına yorumlanır. Hiçbir menfaat beklemeden güzel işler yapılabilir ve hayır duası alınabilir. Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar varda yakında son bulur.

Rüyada güvenlik görevlisiyle tartışmak sevdikleriniz ile daha samimi olmak, sohbet muhabbetin artmasına, yalnız kalmamaya yorumlanır. Ailenizle aranızdaki tatsızlıklar biter. Size küs olan kişiler barışır. Ayrılıklar son bulur.

Rüyada güvenlik görevlisi görmek işlerinizde bereketli bir döneme girmek ve yeni kazanç kapıları aralamak ya da yeni müşteriler kazanmak anlamına gelir. Gelirinizin artmasına yardımcı olacak imkanlar karşınıza çıkabilir. Borcu olanların borçlarına kapatabilecek kadar para ellerine geçebilir.

Rüyada güvenlik görevlisi ile kavga etmek evinize hayırlı misafir gelmesine ve evinizde hoş sohbet muhabbet olmasına ve tatlı dilli biri ile tanışmak ve bekar olanlar için de iyi huylu hoş ve muhabbeti olan biri ile evlenmeye yorumlanır

Rüyada güvenlik görevlisi ile konuşmak kötü niyetli insanlardan uzaklaşmak ve temiz kalpli insanların hayatınıza girmesine, ili irfan sahibi olmaya yorumlanır bunun yanında hayırlı haberler alınmasına ve aile geçiminin rahatlamasına yorumlanır. Eğer ailede durumu kötü biri varsa iyi olur.

Rüyada erkek güvenlik görevlisi görmek Sofranızın rızkının ve bereketinin günden güne artmasına, evinize giren nimetleri sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır ve yeni bir ev almak ya da daha güzel bir eve taşınmak, mal mülk sahibi olmaya yorumlanır.Rüyada bayan güvenlik görevlisi görmek aile büyüklerini evinde ağırlamak ve evinizde eksikleri gidermek, rahat geçime yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1433