Rüya tabiri ara

Rüyada Gümüş Kap Görmek Ne Demek? ( İslami)

Ağustos 12, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada gümüş kap görmek , anlamı hem kadınlar hem de erkekler için çok farklıdır. Eğer erkek gördüyse gerçek yaşam da saygınlık , asalet ve başarı kazanacağına yorulur.

Rüyayı gören kişinin başına yeni fırsatların çıkacağına , yeni bir projeye adım atacağına ve iş hayatında mevki olarak çok yüksek yerlere gelerek dilemiş olduğu hayatı yaşayacağına delalet eder.

Hiç beklemediğiniz bir an da olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza ve en sonunda isteklerinize kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Yani mutlu , bol kazançlı ve lüks içerisinde yaşayan birisi olacaksınız.

Eğer bu rüyayı bir kadın gördüyse o zaman güzelliğe , alım ve süs olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çok mutlu birisi olacağına , elindeki iş ile mutlu olup o işte çok paralar kazanıp mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra etrafınızda bulunan kişilere her zaman neşenizi saçacağınıza , her zaman hayırlı olan kişilerle arkadaşlık yapacağınıza ve başarılı olan erkeğin arkasındaki başarılı ve naif bir kadın olacaksınız.

Sizin işiniz insan olmaktır ve insan olmayı diğer insanlara öğretmektir.

Yapmış olduğunuz iyilikler ile birçok kişiyi kendinize bağlayacağınıza , kötü yola sapmış olan insanları doğru yola yönlendireceğinize , iyi ve kocaman yüreğiniz olduğu için karşınıza her zaman hayırlı kısmetlerin çıkacağına ve böylelikle mutlu bir hayat süreceğinize işaret eder.

Yani bu rüya hem erkek hem de kadın için hayra yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6462