Rüya tabiri ara

Rüyada Gri Yılan Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Gri Yılan Görmek rüyayı gören kişinin her gördüğü kişiye güvendiği ve bu kişilere her şeyini anlattığını bu nedenden dolayı tehlikede olduğunu bu kişiler ile konuşmayı kesmesini delalet eder. Hayatınızda kötü günler yaşadığınıza ve iş hayatınızda istediğiniz mertebeye gelemediğinize bunun sebebininde çevrenizde bulunan kötü insanlar olduğunu gösterir. Ayrıca bir arkadaşınızla işe girip bu iş hakkında planladığınız projede arkadaşınızın ihanetine uğrayacağınızı gösterir ve bu kişinin fitne fesatlarıyla ailenizin içerisinde tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Bunun yanı sıra gri yılan hastalık geçireceğinize ve bu hastalık yüzünden çok güçsüz ve düşkün olacağınıza bu durumda iken kötü bir haber alacağınıza delalet eder.

Bazı yorumculara göre rüyada gri yılan görmenin eğitim hayatınızda işlerin yolunda gitmeyeceğine bu nedenden dolayı hayatınızda köklü değişikler yaparak iş kuracağınıza bu işte başarılı olacağınıza ve ailenizin içindeki problemleri çözüp mutlu olacağınıza çevreniz tarafından çok sevilecek biri olacağınıza delalet etmemektedir

Diğer bir yoruma göre rüyada gri yılan görmenin işinizden ayrılıp çok varlıklı biriyle tanışacağınıza bu kişinin yadında zengin olacağınıza ve küçük hesaplar peşinde koşan insanlarla tanışacağınıza bu zengin kişinin kötü işler yaptığına ve rüyayı gören kişinin işlerin içinde olduğunu bir an önce kendinizi kurtarıp helale yönelmenizi delalet eder. Ayrıca helale döndüğünüzde hayatınızın daha parlak olacağına sevdiklerinizin çoğalacağına çocuklarınızla refah içinde yaşam sürecek olacağınıza delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1717