Rüya tabiri ara

Rüyada Gri Duman Görmek

Kasım 13, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Gri duman görmek, yaşanan üzücü olaylar sonrasında iyi ve sevindirici haberler almak ile yorumlanır. Rüyada gri duman görmek iki ayrı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen gri duman, açık renkte ise iyi haber almaya, koyu renkte ise üzücü haberler almaya yorumlanır. Rüyada gri duman görmek ile alakalı İslami yorumları, alimler şöyle yapmıştır.

Rüyada Gri Duman görmek, İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur’ki; uzak yoldan gelecek olan ve dört göz ile beklenen haberi temsil eder demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada duman gören kişi, beklediği haberi, dumanın yoğunluğuna denk bir süre de alır. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada duman rengi görmek, varlığı ve yokluğu belli olmayan kişi ve kararsızlık ile yorumlanır. Rüyada duman rengi elbise giyen kişi, ne istediğini bilmeyen ve sürekli telaş içinde olan kişidir. Rüyada duman rengi bir eşya görmek, işse yaramayacak bir mal sahibi olmak ile tabir edilir.

Rüyada siyah duman görmek, gelecek olan kötü haber ve hastalık ile yorumlanır. Rüyasında siyah dumanda kaldığını gören kişi, hastalıklar ile mücadele eder. Siyah dumanı yakından gören kişi ise beklediği haberleri alamaz. Rüyada siyah duman görmek, düşman ve cenaze haberi ile de tabir edilir.

Rüyada duman kokusu almak, uzakta olan sevilen kişilerin yaşayacağı kötü hadiseler ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, uzakta olan kişilerden haber alamaz ve bu durumdan dolayı üzüntüler duyar. Rüyada duman kokusu almak, saklanılan ve gizlenilen şeylerden şüphe duymak ile yorumlanır.

Rüyada dumansız ateş yakmak, çok yakında olan sinsi düşman ile yorumlanır. Dumansız ateş yandığını gören kişi, farkında bile olmadan her şeyini kaybeder. Rüyada başka birinin dumansız ateş yaktığını gören kişi, yapılacak olan kötülüğü önceden fark eder ve kendini korur.

Rüyada dumanlı yol görmek, uzak bir yerlere kendi çabaları ile ulaşmaya çalışan kişi ile yorumlanır. Rüyada dumanlı yolda kaldığını gören kişi, istediği yere ulaşamaz ve çabalamaktan vazgeçer. Rüyada dumanlı bir yolda yürümek, sıkıntı ve dert içinde tek başına kalmaya tabir edilir. Rüyasında dumanlı yolda biri ile karşılaştığını gören kişi, sevdiklerine yardım eli uzatır ve bu durumdan dolayı kendi büyük sıkıntılar yaşar ama bunu kimseye belli etmez. Dumanlı yol, gelmesi beklenen kişinin gelmemesi ile de tabir edilir.

Rüyada duman içinde kaybolmak, söylenen yalanlar yüzünden yaşanacak olan huzursuzluklara yorulur. Rüyasında tek başına dumanda kaybolduğunu gören kişi, çevresi tarafından sevilmeyen ve diş bilenen kişidir. Rüyada başka birileri ile dumanda kaybolmak, toplu olarak alınan kararın yanlış olduğuna delalet eder. Rüyada bir çocuğun dumanda kaybolduğunu gören kişi, sorumluluk alamayan kişidir. Rüyasında başkalarını dumanda kaybolur iken gören kişi, yaptığı işler ile ailesini zor durumda bırakır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1091