Rüya tabiri ara

Rüyada Gri Araba Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Gri Araba Görmek, çoğu yorumcu tarafından farklı şekillerde yorumlanır. Genellikle bu rüyanın olumlu haberler ile rüya sahibini sevindireceğini inanılır. Rüya sahibinin kendi geçimi yada aile geçimi için alacağı tedbire karşı bir işaret olarak yorumlanır. Rüyada gri arabaya bindiğini görmek rüya sahibinin büyük bir mevkiye erişeceğine delalet eder. Rüyada gri arabaya binmek kişinin hayırlı bir çocuğa sahip olacağının da işaretdir. Ayrıca devlet adamları gibi yüksek mevkili kişiler tarafından kendisine verilecek izzete erişeceğine delalet eder. Rüyada gri arabadan düşmek kişinin mevcut işinde yaşadığı sıkıntılardan dolayı işinden ayrılacağına işaret eder. Rüyada arabanın peşinden koşmak ise uzun sürecek bir işsizlik dönemi yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada bir başkası tarafından kaza yapmış bir gri araba görmek rüya sahibi sahibinin etrafındaki kişilerin sıkıntılı günler geçireceğine delalettir. Rüyada rampadan yuvarlanan yada yuvarlanmış bir gri araba görmek rüyayı gören kişinin kazanacağı itibarın kısa süreli olacağına ve rüyada arabanın altında kalmak ise büyük bir miras sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin araba kullandığını görmesi mevcut işinde başarılı bir çalışan yada idareci olduğuna, bir başkasının kullandığı arabanın içinde olduğunu görmesi ise kendi hayatındaki hakimiyetin başkalarının elinde olduğunu, başkalarının verdiği fikirler ile hareket ettiğine delalet eder.

Gerçekte arabası olmayan fakat rüyasında arabası olduğunu görmek çözüm üretemediği bir konu hakkında sonuç bulacağına ve rahat bir nefes alacağı anlamına gelir. Rüyada kendi arabasının bir başkası tarafından kullanıldığını görmek kendi yapması gereken bir işi başka birisinin yapacağına işaret eder. Ayrıca bekarlar için aracı bir kişiyle yeni bir insan tanışacağına da yorumlanır.

Rüyada gri araba hediye almak rüya sahibinin biriktirdiği paranın yada ayırdığı paranın istediği işe yada istediği şeyi almaya yeteceğine delalet eder. Rüyada araba çalmak uzun zamandır dikkatini ve ilgisinin çekmeye çalışılan bir kişinin sonunda sizinle vakit geçirmesini sağlayacağınıza işaret eder.

Rüya sahibinin kendi arabasının yokuş aşağı gittiğini görmesi gerçek hayatında özellikle iş hayatında nazara geldiğine ve çok işinin bu nedenle sekteye uğrağına işaret eder. Rüyada kendi arabasıyla birlikte uçurumdan yuvarlandığını görmesi ise kendisine karşı yapılan saldırıları ve saldırganları saldırganları etkisiz hale getireceğine yorulur. Arabasını denizde yüzer halde görmek yaşadığı tüm sıkıntı ve kederlerden kurtulacağına işaret eder. Diğer bir yandan arabasını uçar halde görmesi ise istediği hedeflere ulaşmak için çok emek sarf etmesi gerektiğine yorulur. Ayrıca kendi arabasıyla takla atarak kaza yapan rüya sahibinin maddi bir zarara uğrayacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1708