Rüya tabiri ara

Rüyada Görümceyle Kavga Etmek

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada görümceyle kavga etmek, Gün içerisinde olumsuzluklar yaşanabileceğinin ve bu olumsuzluklar sonucunda rüya sahibinin mutsuz olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kişinin görümcesiyle kavga etmesi aksilik ve problemi simgelemektedir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir takım problemlerin habercisi olarak anlatılan ve bu şekilde yorumlanan rüyada görümceyle kavga etmek kötü gün geçirmeye alamet olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada görümceyle kavga ettiğini görmek birçok rüya tabiri yapan kişinin ortak yorumuna göre rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan ailevi hayatındaki bozulmalara da işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin özel hayatında sorunlar yaşamaya başlayacağının simgesi olarak kabul edilen rüyada görümceyle kavga etmek rüya sahibinin üzüleceği anlamında yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlar çok büyük olmasa da rüya sahibinin üst üste üzücü küçük olaylar geçirmesine dalalet eden bir rüya olarak anlatılmaktadır.

Rüyada görümceyi dövdüğünü görmek rüya sahibinin yakın aile çevresindeki kişilerden hakarete varan sözler duyarak üzüleceği anlamı da taşımaktadır. Rüyada görümce görmek çoğu rüya tabiri yapan kişiye göre huzursuzluk anlamı taşımaktadır. Rüya sahibinin yakınında olan mutsuz, anlayışsız, aksi ve huysuz kişiler olacağına ve bu insanlardan kırıcı kelimeler işiteceğine işaret olarak yorumlanan bu rüya çok büyük sorunları simgelemez. Fakat küçük de olsa kalp kırıklıklarını ve üzüntüyü simgeleyen bir rüya olarak anlatılan rüyada görümceyle kavga etmek rüya sahibinin birkaç gün olaylara sağ duyulu ve yapıcı davranmaya çalışması gerektiğinin bildirgesi olarak da sayılabilecek bir rüyadır. Rüya sahibi görmüş olduğu rüyadan endişe etmemeli ve hayırlara yormalıdır. Bizde rüyada görümce ile kavga etmek rüyasının Allah’tan hayırlara tebliğ olmasını diliyoruz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5761