Rüya tabiri ara

Rüyada Görücü Gelmesi

Aralık 16, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Görücü Gelmesi kişinin kısmetinin açılacağına ve kendisine görücü geleceğine işaret eder. Rüyadaki anlamından farksız olarak, görücü görmeye ve kısmetin açılacağına yorulur. Rüya sahibinin uzun süredir kendisine uygun bulamadığı kimseyle, yakında tanışacağına ve mükemmel bir birliktelik kuracağına delalet eder.Rüyada görücü gelmesi, yakın bir zamanda evlilik yaşanacağı anlamı taşır. Rüya sahibi, yakın zamanda uzun süredir beklediği aşkı bulur ve onunla evlenir. Bazı rüya tabircilerine göre, rüyasında görücü geldiğini gören kimse, evlenir ve ömrünün sonuna kadar mutlu mesut yaşar. Ancak bazı rüya tabircileri ise, rüya sahibinin evleneceğine fakat sonunda mutluluk yaşamayıp üzüntülü bir yaşam süreceğine işaret ederler.

Rüyada görücü geldiğini görmek, gerçek anlamına benzerlik göstererek bekar olan kimseler için hayırlı kısmetler olarak yorumlanır. Bu rüya rüyayı gören kişi için, uzun süredir aradığı fakat bulamadığı gerçek aşkı kısa sürede bulacağı ve onunla hayırlı ve mutlu bir yuva kuracağı anlamını taşımaktadır. Bir başka tabire göre ise, gelecek olan kısmet ve sayısının haylice fazla olduğu hatta sıraya dizildiği anlamına gelir.

Rüyada Arkadaşına Görücü Geldiğini Görmek
Bazı tabircilere göre ise, hayatında varlığına şükredeceği bir kişi olacağı veyahut o kişinin zaten hayatında olduğu şeklinde yorumlanır. Hayatına girecek bu kişi rüya sahibinin hayatı boyunca beklediği aşkıdır aslında. Onunla mutlu bir birlikteliği olacak ve belki de en güzel tarafı ilişkide yaşanılması beklenilen duygular karşılıklı olacaktır. Çoğu zaman bu birlikteliğin sonunda evlilik olacağı şeklinde yorum yapılır. Sonunda mutluluğun elde edileceği yeni başlangıçlar yapmak şeklinde de tabir edilebilir. Bunların yanı sıra hayırlı bir iş iççin hayırlı insanlar ile bir arada bulunmak olarak da ifade edilebilir. Rüya sahibinin güzellikler ile dolu katılacağı davetteki, bu hayırlı kimseler içerisinde ilgisini çekebilecek olan temiz ve sağlam birisi bulunabileceği anlamını da taşır görülen rüya.

Rüyada Görücü Gitmek
Rüya sahibine söylenmesi gereken bazı gerçeklerin olduğuna fakat buna bir türlü cesaret edilemediğine işarettir. Bununla birlikte rüya sahibi bekar ise evleneceğine, kendisi evli fakat bekar kız kardeşi var ise onun evleneceğine hatta rüya sahibinin bekar oğlu var ise ona kız istemeye gidileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Görücünün Beğenmemesi
Sonunda mutluluklar elde edilecek olan yeni başlangıçlar yapmak olarak tabir edilir. Çekilen sıkıntıların sona ermesi, hayırlı ve mutlu haberler almak ve bu haberler neticesinde bir kutlama yapmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Görücünün Geldiğini Duymak
Rüya sahibi için güzelliklerle dolu kalabalık bir toplantı veya davete katılmanın göstergesidir. Bunun yanı sıra rüya gerçek anlamına benzerlik göstererek bekâr kimseler için evlilik yolunun açık olmasına ve aşk hayatında yakınlaşmakta olan huzurlu, mutlu ve şans dolu günlere işarettir. Rüyasında kendisi için geldiğini gören kişinin hayatında hiç beklemediği bir anda gelişen iyi ve hayırlı işler olur. Bir anda eline geçen bu fırsatlar ile ucu aşk hayatına da dokunan mutlu gelişmeler yaşayabilir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendisi için müthiş olarak nitelendirebileceği bir yerden iş teklifi alacağı şeklinde de yorumlanır. Benzer şekilde harika sonuçlar doğurabilecek bir yolculuk olarak da ifade edilir.

Rüyada Ablaya Görücü Geldiğini Görmek
Ablanızın yakın zamanda evleneceğine işarettir. Evli ise yakın çevresindeki bekar bir kişinin kısmeti açılır. Ayrıca rüya sahibinin her türlü istek ve arzusuna kavuşacağı anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Görücünün Geleceğinin Söylenmesi
Rüyayı gören kişinin harika iş teklifler alacağına ve bu teklifleri değerlendirerek çok iyi başarılar yakalayacağına işaret eder. Bazı iş konularında rüya sahibi saygı duyduğu kişilere danışabilir ve onların fikir ve önerileri doğrultusunda ortaklaşa bir işe girebilir. Aynı zamanda geleceğe dair çok iyi bir yatırım yapılacağı anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Damat Görmek
Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda evlenebilir. Kişi evliyse evlat sahibi olabilir. Evlat sahibi olanlar bir evlat sahibi daha olmak isteyebilirler. Maddi olarak da ilerlemek isteyecektir. Evlenmek isteyen birinin görmesi, kısa bir zamanda seveceği bir kişi ile evlenecek demektir. İş yerinde düzgün çalışmanızdan dolayı ek bir gelir elde edebilirsiniz. İkramiyeler alabilirsiniz. Eğitim süreci devam ediyorsa part time bir iş söz konusu olabilir.

Tanışacağı bu kimsenin dışında da kısmetinin açılacağına ve eve sürekli görücülerin geleceğine yorulmaktadır. Genel olarak mutlu ve aşk dolu birlikteliğe yorulan bu rüya; tabirciler tarafından farklı durumlara göre değişik şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek
Yakın vakitte kişinin yaşamına girecek kimseye işaret eder. Yeni başlayacak bu ilişkide rüya sahibi; büyük mutluluk ve aşk duyacak demektir. Her zaman ilk günkü heyecanı yaşayacağına ve birlikteliğini evlilikle taçlandıracağına yorulur.

Rüyada Görücüye Çıktığını Görmek
Kişinin bir kaç kişi tarafından çok beğenildiğine ve hayaller kurulduğuna işaret eder. Gerçek anlamına yorularak; rüyayı gören kimsenin görücülerin önüne çıkacağına ve görücülerden birine karşı temiz, saf duygular besleyeceğine delalet eder. Genel olarak hayır ve kısmet kavramlarıyla açıklanır.

Rüyada Görücüye Gittiğini Görmek
Rüyada görücüye gitmek; rüya sahibinin yeni işlere atılacağına ve yakınından birileriyle ortaklık kuracağına delalet eder. Kişinin girişeceği işte yüksek paralar kazanacağına ve geleceğe yönelik önemli yatırımlarda bulunacağına yorulur.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek
Hayırlı biriyle yeni bir ilişkiye başlanacağına yorulur. Rüya sahibinin bu kimseyle evlilik yolunda önemli adımlar atacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5810