Rüya tabiri ara

Rüyada Gölde Yüzmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada gölde yüzmek rüya sahibi için bu rüyanın görülmesi bol kısmet alınacağına vesile olarak bilinir. Kişi yada kişiler için bu rüyada geçmişte yapılan hataların gelecekte önüne çıkarak duyduğu pişmanlık olarak delalettir. Kişi için yaşadığı günlük iş hayatında stres yaptığına ve işinden memnun olmadığına işaret eder. Rüyada gölde yüzmek çekilen sıkıntıların ardından rüyayı gören kişinin hayatında yaşayacağı bir takım değişiklik olacağına yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi için bu rüya sevdiğine çıkabilir, her rüya sahibinin başına geleceği iyi yada kötü olayların habercisi olarak gören bilinir. Çok güvendiği insan tarafından uğrayacağı haksızlığa, rüya sahibinin bu durumu sindiremeyeceğine arkadaşıyla küs kalacağına alamet eder.

Rüyada gölde yüzdüğünü görmek evlenip çoluk çocuğa karışmak isteyen bir kimsenin hayalinin bu olmasına ve gerçekleşmesine tabir edilir. Maddi durumu kötü olan kişinin bu rüyayı görmesi bir anda parasının olacağına rivayettir. Arkadaşları sayesinde güzel bir iş bulmasına evlilik yaparak sakin ve huzurlu bir aile olunmaya delalet eder. Aşk hayatında mutluluğu yakalayan kişinin evliliğe doğru ilerleyeceğine çıkar.

Rüyada balıklı gölde yüzmek çocukları tarafından maddi destek görecek olan rüya sahibinin durumunun düzeleceğine uzun bir aranın ardından akrabalarından gelecek olan mirasla zengin olunmaya işarettir. Komşusu tarafından iş kurulma kararı verileceğine rüyayı gören kişinin başarı elde edeceğine rivayettir. Aile hayatında geçinemeyen sürekli tartışma yaşayan eşlerin uzun bir süre ayrı kalacağına bu ayrılığın iki eş arasında birbirlerine bağlanacağına ve barış olacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil gölde yüzmek yeni evli bir bayanın bu rüyayı görmesi bebek sahibi olacağının müjdesini alacağına bu haberi paylaşarak büyük sevinç yaşanılmasına delalet eder. Hamile olan bir kadının bu rüyayı görmesiyse kızı olacağına çıkar. Bir kimse yoksulluk çekip ardından uzatılan bir yardım eli sayesinde durumunun düzeleceğine vesile olarak bilinir. Aile hayatında kişilerden birinin bu rüyayı görmesi o ev içinden gelin çıkacağına rivayet eder. Rüyada gölde yüzmek rüyayı gören kimsenin o yıl içinde her istediği şeyin olacağına ve sağlıklı bir yıl geçireceğine yorumlanır.

Rüya sahibinin geleceğini doğru bir şekilde hazırlamak için detaylı planlar yapacağına, doğru kişilerle bir araya gelerek güvenilir insanlarla yola devam edeceğine işaret eden bir rüyadır. Ayrıca rüyasında bir gölde yüzdüğünü gören kişi kalben, vicdanen temiz bir kimsedir. Çevresindekileri mutlu etmeye çabalayan, günahlardan uzak durmaya çalışan, ihtiyaç sahiplerini görmezden gelmeyen bir kişidir.

Ayrıca, hayat mücadelesinin yanı sıra kişinin istirahate çekileceğine, daha sağlıklı bir hayat süreceğine, maddi ve ruhsal anlamda tatmin olmuş, ticari hayatta itibarı artmış bir kişi olunacağının habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Gölde Yüzen Kimse Görmek rüya sahibinin rakipsiz ve çok zengin bir çevreye dahil olacağına işaret eder. İdol olarak gördüğü, örnek aldığı kişiler sayesinde rüya sahibi çok başarılı olacak demektir. Güzel ve rahat bir gelecek için tüm fırsatları değerlendirmek ve akılcı kararlar alarak her konuda kazançlı çıkmanın habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Gölde Boğulduğunu Görmek rüyasında bir gölde boğulduğunu gören kişi, hayatın akışına, bolluğa, zenginliğe kendisini kaptırmış ve bu nedenle çevresindekileri umursamaz bir hale gelmiş olduğundan dolayı, kısa süre sonra yalnız kalacak ve manevi anlamda bir çöküş yaşayarak hiçbir şeyden tat alamayacak hale gelmeye işaret eder. Şayet boğulan kişi yeniden yüzeye çıkabilirse, hataların farkına varılacak ve telafi çabasına girilecek demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3007