Rüya tabiri ara

Rüyada Göğüs Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada göğüs görmek, rüya sahibine göre değişmektedir. Ancak göğüs genellikle olumlu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse ister iş hayatı olsun, isterse sosyal hayatı olsun çok güvenilir ve dürüst bir insan olunduğunu, emanete sahip çıkan hıyanet etmeyen, ibadetini eksiksiz olarak yapan, söz verip sözünün arkasında duran, çevresi tarafından çok sevilen sayılan biri olduğu, yalansız bir hayatı olduğu için, yardım istediğinde herkesin yardıma koştuğuna ve Allah yolunda ilerleyen bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyasında çok güzel göğüs görmek uğurlu olmaya, şansa ve kısmete işaret etmektedir. Aksi durumda ise, yabi göğüslerin şekilsiz ve çirkin olması, gerçek hayatta çevresinin yada kendisinin bir kalp kırıklığı yaşayacağına, akılacak gözyaşlarına, üzüntüye ve kedere işaret eder. Rüyasında büyük göğüs görmek müslüman ise, kendini ibadete adayacağına, hayırlı bir müslüman olacağı delalettir.

Büyük göğüs gören kimse ateist ve gayri müslim ise, Müslüman’lık ile tanışacağına, bundan sonra kendini İslam’a adayacağına işaret eder. Yine aynı şekilde gördüğünüz göğüsler güzel ise, gerçek hayatta nasıl sıkıntı çekiyorsa, o sıkıntıların bitip, güzel günlerin geleceğine, maddi anlamda yaşanan sıkıntıların yok olup işlerin açılacağına anlamı verir. Rüya sahibi, göğsünde üzerinde veya içinde bir taş olduğunu görüyorsa pek hayra yorumlanmaz. Kalbi nasır tutmuş, kötü bir insan olduğunu anlatmaktadır. Rüyada göğüs görmek hayırlı olur. İnsan göğsü; insanı, yaşamını ve yaptığı davranışlarıyla ilgilidir.

Rüyada göğsü farklı şekillerde de görebiliriz ve hepsinin farklı anlamlar yüklenir. Rüyada görülen göğüs ağrı yapıyorsa yaptığımız bir işten dolayı çok üzüldüğümüzü, vicdan azabı çektiğimiz ve birine haksızlık yaptığımız anlamına gelir. Bir başkasının göğsünde ağrı hissettiğini görüyorsak o kişinin çok günahkar olduğu, çok günah işlediği anlatmakta ve o kişiye bizim ona yanlış yolda olduğunu ve onu ikaz etmemiz gerektigini ifade etmektedir.

Rüyamızda göğsümüzü gizlemek, göstermek istemediğiniz için kapatmak yada saklamak bekar kişilerin hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, nikahlanacağına işarettir. Başka birisinin göğsünde uyuduğunu görmesi, gerçek hayatında sağlamsa göğüs bölgesinde bir sağlık problemi ile karşılaşacağını, tam tersi bir sıkıntısı varsa sağlıkla ilgili bunu yakın zamanda anlatacağına işaret etmektedir. Rüyasında bayan göğsü görmek, kız evlada sahip olacağının göstergesidir.

Rüyada göğsünün kıllı olduğunu görme, gerçek hayatımızda ki itibarlı, başarılı halimizin bir küçük hata yüzünden düşeceği anlamına gelir ve dikkat etmemiz gerektiğini ifade eder. Yine göğsünde değilde başka bir şekilde göğüs kılı görmek, kişinin çok kitap okuduğunu, okuyarak kendisini geliştirip, ilim, irfan sahibi olduğunu, çok zeki ce akıllı bir insan olduğunu, içinde çok büyük ilahî aşk yaşadığı anlamına gelir. Ayrıca iş hayatında büyük işlerin altından geleceğini, başarılı bir insan olacağı delalet etmektedir.

Rüyada göğsünde büyüme goren kimse, iş hayatında büyük işler yaptığı ve bu işlerden büyük o paralar kazanacağına, bunlardan dolayı çevresinde sayılan ve sevilen bir insan olacağı, sağlıklı beslenme ve spor yaparsa zinde bir hayatı olacağı ifade edilir. Başka rüya tabirleri yorumlarında ise göğüs büyütme, işlerinizin kötü olacağı, borçlarınızı ödemeyecek hale gelindiği anlatılır. Rüyada göğsünde kanser olduğunu gören yada duyan kimse çevresine devamlı hayrı olan, ailesine ve kendisine saygılı, insanların haklarına saygı duyup, üzerinde olmayan işlere karışmayan bir kişi olduğunu gösterir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5792