Rüya tabiri ara

Rüyada Göğsünden Süt Gelmesi

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada göğsünden süt gelmesi kişinin güzel ahlaklı ve dinine bağlı olduğunu gösterir. Göğsünün sütle dolduğunu ve bu sütlerin taştığını gören kimsenin kısmetinin çok olacağı ve karşısına hep iyi kısmetlerin çıkacağına delalettir.Evli bir hanım rüyasında göğsünde süt geldiğini görmesi en kısa zamanda bir bebeğinin olacağına delalettir.Rüyada kendi göğsünden süt gelmesi kazancının artması ve işlerinin yolunda gitmesi demektir. yaşlı bir insanın rüyasında göğsünde süt geldiğini görmesi ölümüne dair yorumlanır. Bir hanım sütünün kesildiğini görse buda sıkıntı yaşayacağına ve üzüleceğine delalettir. erkek rüyasında kadın gibi göğsünde süt geldiğini görmesi bolluk ve berekete işarettir.

rüyada bekar kızın göğsünden süt gelmesi zenginlik ve refah içinde yaşayacağına ve Allah tan ne kadar evlat istiyorsa o kadar evlada sahip olacağına ve hepsinin hayırlı olacağına ve kendisine hayır getireceğine ve ona ne kadar ömür biçilmişse o ömrünü hayırlar içinde geçireceğine delalettir.


Rüyada göğsünde süt fışkırdığını görmek, bu rüyayı gören kişi hayatını bollu ve bereket içinde geçireceğini düştüğü geçim sıkıntısından kurtulacağını ve karşısına hayırlı bir insanın çıkacağını o insanla kafalarının uyuşacağına delalettir. rüya sahibinin refah içinde yaşayacağını gösterir.

rüyada hamile kadının göğsünden süt gelmesi rüyada hamile bayanın göğsünde süt gelmesi o bayanın gerçek hayatta da bebek sahibi olacağını ve bu bebeğin ona hayır getireceğinİ gösterir. Rüya sahibinin hem evlat sahibi olacağını hemde manevi duygularını yaşayarak bunlara nail olmasıdır.
Rüyada göğsünde süt sağdığını görmek, Rüyada süt sağmak, gören kişinin mesleğinde başarı sağlayacağına ve sahip oldukların la kendi çabası ile inancını ve çalışkanlığını bu sayede kavuşacaktır. Kişinin, var gücüyle de çalışarak bolluğa kavuşacaktır demektir.

Rüyada göğsünde süt aktığını görmek, buda sıkıntıların ve dertlerin biteceğine ve rüya sahibinin konforlu ve rahat bir hayat yaşayacağına delalettir. Hayatı boyunca başarılara imza atacağını gösterir.

Rüyada göğsünden süt emzirdiğini görmek, Rüyada süt emzirmek, iki türlü yorumlanır. birincisi, kendi çocuğuna süt emzirmek çocuğuna vereceği emeklerin ziyan olmayacağına ve çocuğundan yana razı olacağına işaret etmektedir. Kişi eğer başka birini emzirirken görürse, birine destek verecek demektir.