Rüya tabiri ara

Cover Image

Gezegenler

Nisan 28, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada gezegenler görmek, genel anlamda bakıldığında kişinin iç dünyasını yansıtan gezegenler rüyası, geleceğe dahil yapılacak hayali çalışmaları, hayrı ve güzeli işaret eder. Rüyasında birden fazla gezegeni gören kimse, renkli kişiliği ve hayal dünyası ile hayata dahil daima olumlu ve güzel yansımalar yaparak yaptığı her işten mutluluk çıkartır. Bu rüya aynı zaman da mesleki alanda atılacak adımlara, mevki ve makama, kariyer hayatına, yaptığınız birikimlerle daha konforlu ve lüks hayatı yaşamaya yorulur. Rüyada gezegenler görmek, şans ve başarıyı, hayırlı ve helal kazancı, sağlık ve sıhhati, açılacak kısmet kapısını, darlıktan bolluğa yükselmeyi delalet eder. Rüyasında gökyüzünde gezegenleri gören kişiler, dilediği dileklerine yakın zaman da ererek sevinç ve mutluluk içinde arzu duydukları hayatı yaşarlar. Bu rüya hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz, görülen rüyanın kişi ya da kişiler için son derece güzel olduklarını dile getirmiş gören kişinin bu hayatta tüm isteklerinin kabul görüleceğini ifade etmişlerdir. Gezegenler sembolü, son olarak ta uzun süreli yapılacak seyahati, deniz aşırı yolculuğu, haneden uzak kalmanın burukluğunu yaşamayı simgeler.

Rüyada Gökyüzünde Gezegenleri Görmek

Rüyada gökyüzünde gezegenleri görmek, bu rüya gören kişinin temiz kalple dilediği tüm dileklerine yakın zaman da ererek mutlak sevinci ve huzuru yaşayacağını ifade eder. Bu rüyayı gören kimse, kendisi gibi hayata pozitif yönleriyle bakan insanların yanında yer alarak daima iyiliğe ve güzele doğru adım atarlar. Rüyada gökyüzünde gezegenler görmek, kimi zaman da ele geçecek fırsatlara, şansın ve başarının sürekli hale gelmesine, yaptığınız bir çok işte emin adımlar atarak başarıya ilerleyeceğinizi ifade edilir.

Rüyada Uzayda Gezegenleri Görmek

Rüyada uzayda gezegenleri görmek, rüyada uzayda gezegenleri görmek, gerçek yaşamdan bağımsız ve kopuk yaşamaya, olmayacak işler peşinde koşmaya, kişinin kendisi için hayırlı olanı yapmak yerine imkansıza yönelmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, yaşayış tarzı sebebiyle güzel ve akıcı giden hayatını yaşanılmaz hale getirerek çevresine değerli olan bir çok manevi hazineyi kaybeder. Uzayda gezegenleri görmek, rüyası uyarı anlamı taşıyıp gerçekçi olmaya, mantık çerçevesine olaylara yaklaşmayı, hayalin dışında gerçek hayatın varlığını kabullenmeyi gösteren simgedir.

Rüyada Güneş Ve Gezegenleri Görmek

Rüyada güneş ve gezegenleri görmek, bu rüya bilgi birikim ile kendisini donatmış, hayata karşı görüş bakış ve tutumu ile çevresindeki insanları kendisine sevdirmiş ilim sahibi kimselere yorulur. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, düşünceleri ile daima topluma örnek olarak attıkları adımlar ve yaptıkları işlerle daima dikkatleri gözde toplarlar. Güneş ve gezegenler rüyası kimi zamanda hayırlı kısmeti, evliliği, sevdiğiniz kimseyle geçireceğiniz hayatı, sizi bekleyen güzel günleri ele alır.

Rüyada Gezegene Gittiğini Görmek

Rüyada gezegene gittiğini görmek, rüyasında gezegene gittiğini gören kimse, sağladığı başarılar ve yaptığı işlerle adından sıkça söz ettirerek bir çok insanın hayali olarak baktığı işlere kısa zaman da ulaşma şansını elde eder. Rüyada gezegene gittiğini görmek, yaşanılan hayatın monotonluğundan uzaklaşmaya, kendinize mutlu olacağınız yeni aktiviteler bulmaya, sevdiğiniz kişilerle kısa süreli de olsa hoş vakit geçirmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16734