Rüya tabiri ara

Cover Image

Gezegen

Nisan 28, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada gezegen görmek, gezegen rüyası kişinin yaptığı yanlışlardan ders çıkarmasına, bundan sonra hayata yönelik tutumlarında daha dikkatli olmasına yorulur. Rüyasında gezegen sembolünü gören kimseler, kendilerine çeki düzen vererek geçmişte yaptığı yanlışlarına tekrar dönmemek için büyük bir öz veriyle yaşama tutunurlar. Uyarı mahiyeti anlamında da olan gezegen rüyası, kişi ya da kişileri doğruya ve güzele saptırmak adına görülecek en güzel ve hayırlı rüyalardan dır. Rüyada görülen gezegen, ağır başlılığı, oturma ve kalkmayı bilmeyi, sosyal statüyü, toplumda dışlanmayı etkileyecek davranışlardan kaçınmaya yorulur. Rüyada gezegen görmek, bazen de korku ve endişeyi, size yaklaşan düşmanı,  maddi ve manevi anlamda zarar görmeyi işaret eder. Gezegen rüyasını daha ayrıntılı ele alacak olursak bu rüyada var olan bir çok gezegenin ayrıntılı olarak anlamlarına bakmamız gerekir. Bu tür rüyalar kimi zaman da olumsuz çağrışımları içerse de genel anlamda bakıldığında gören kimseye yönelik iyilik ve güzelliği, şans ve bereketi maddi anlamda sağlanılan kazancı simgeler.

Rüyada Gezegene Gittiğini Görmek

Rüyada gezegene gittiğini görmek, rüyada gezegene gittiğini görmek, yaşanılan hayatın monotonluğundan uzaklaşmaya, kendinize mutlu olacağınız yeni aktiviteler bulmaya, sevdiğiniz kişilerle kısa süreli de olsa hoş vakit geçirmeye ifade edilir. Rüyasında gezegene gittiğini gören kimseler, yakın zaman da hayatına farklılık getirecek olayların içine sürüklenerek yaptığı her işten ayrı keyif ve başarı alırlar.

Rüyada Gezegenleri Görmek

Rüyada gezegenleri görmek, bu rüya şans ve kısmeti, hayallerinize kavuşmayı, temiz kalple dilediğiniz dileklerinizin bir bir kabul göreceğini işaret eder. Rüyasında birden fazla gezegenleri gören kimseler, kendileri için açılan hayırlı kısmet kapılarını sonuna kadar aralayarak hayatın kendisine sunduğu güzelliklerden her anlamda yararlanırlar. Rüyada gezegenleri görmek, bazen de somut olan değerler olduğu kadar soyut olan değerlere de önem vermeye, kendiniz için yol çizmeye, hayatı güzel yanlarıyla görmeye işaret eder.

Rüyada Mars Gezegeni Görmek

Rüyada mars gezegeni görmek, mars gezegeni uğursuzluk ve kötülüğün simgesi olup rüya sahibine her anlamda kötülüğü olacak, kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyecek kimseye işaret eder. Mars gezegeni rüyasını gören kimseler, çevresine karşı daha dikkatli ve duyarlı olmalı, kendisine uzatılan her dost elini iyilik amaçlı görmemelidir. Mars gezegeni, sembolü, aynı zamanda duygusallığın, aşırı içine kapanık olmanın da simgesidir.

Rüyada Jüpiter Gezegeni Görmek

Rüyada Jüpiter gezegeni görmek, iyilik ve mutluluk şeklinde görülmenin aksini işaret eden Jüpiter gezegeni rüyası başınıza gelecek bir takım tatsız olaylara, iftiraya uğramaya, saygınlığınızı kaybetmeye yorulur. Rüyada Jüpiter gezegeni gördüğünü gören kişi, her daim gözleri açık olup kendisine yönelik gelecek saldırılara karşı uyanık olurlar. Bu rüya kimi zaman da her hangi bir iş konusunda fikir sahibi olunmaya, düşünceleriniz ile karşınızdaki insana güven sağlamaya işaret eder.

Rüyada Venüs Gezegeni Görmek

Rüyada Venüs gezegeni görmek, Venüs gezegeni rüyası diğer gezegenlere nadiren en hayırlı ve güzel olanı olup kişinin hayatını olumlu yönde etkileyecek kimselerin yanında yer alacağını gösterir. Rüyasında Venüs gezegeni gören kimse, maddi anlamda güçlü, kariyer sahibi, belli bir statüye ulaşmış, mevki makam sahibi, görgülü, kimselerin yanında yer alırlar.

Rüyada Merkür Görmek

Rüyada Merkür görmek, bu rüya gören kimsenin hayatında var olacak güzel etkenlere, kişinin aynı ortamda yer alacağı kimselerin fikirleri ile kendisine hayırlı yol çizmesine yorulur. Rüyada Merkür görmek, bazen de üst düzeyli kimseye, devlet erkanında yer almaya, kendinizi geliştirmek adına çizdiğiniz yolda amacınıza nail olmanın sevincini yaşamaya yorulur.

Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzay görmek, rüyada görülen uzay sembolü, yaşantınızı yakından ilgilendiren yeni olaylara şahit olacağınıza, iş hayatınızda yükselmenize kolaylık sağlayacak bir çok başarıyı yakalayacağınıza sembol edilir. Rüyada uzayda uçan daire de kendinizi görmeniz, hayal dünyanızda genişlettiğiniz olaylara bir süre ara vermek zorunda kalacağınıza ifade edilir. Uzay rüyaları hakkında ünlü rüya alimlerimiz görülen rüyaların kişi için son derece hayırlı olup yaşamlarını daha güzel hale getirecek etkin rol olarak kullanılacaklarını belirtmişlerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5286