Rüya tabiri ara

Cover Image

Geyik

Nisan 28, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada geyik görmek, geyik rüyası çok hayırlı ve kısmetli rüyadır. Bu rüya bekar kimseler için hayırlı kısmet şeklinde tabir edilirken, evli kimseler içinse sağlıklı doğacak evladı simgeler. Genç bir erkeğin rüyada geyik görmesi, kişinin kendisini mutlu kılacak etkinliğe yöneleceğini işinde yükselerek kıdem atlayacağına işaret eder. Rüyada genç bir bayanın geyik görmesi, hayallerine kavuşmasına, isteklerinin bir bir karşılığını göreceğine yorulur. Rüyada ormanda ya da kırda dolaşan geyik görmek, tanımadığınız kimselerden göreceğiniz zararlara, maddi ve manevi sıkıntıya düşeceğinizi sembol eder. Rüyasında geyiği yakaladığını gören kimse, azminin sonunda hedefine ulaşarak kendisi için anlam taşıyan değere ulaşmış olur. Rüyada geyik öldürmek, uğursuzluğa, kötülüğe, zarar görmenize sebep olacak kimselerle birlikte olmaya ifade edilir. Geyik rüyaları genel anlamda olumlu ve güzel durumlara işaret edilirken bazen de olumsuz üzücü olaylara simgeler. Bu rüya kişiye sürekli huzursuzluk yaratan, kişinin maddi ve manevi anlamda zarar görmesine sebep olan, varlığı ile her anlamda kişiyi sıkıntıya düşüren kötü huylu kimselerin varlığına da yorumlanır.

Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada geyik görmek, aileniz dışında kimselere, bu kişilerden yana başınızın sıkça derde girmesine, hanede huzurunuzun kaçacağına yorumlanır. Rüyasında geyik gören kimseler, çevrelerinde sürekli huzursuzluk yaratan insanlardan yana dert yanarak bu kişilerin verdiği zararları düzeltmek için sürekli uğraş içinde olurlar. Rüyada geyik görmek, bazen de iş hayatında karışıklığa, çalıştığınız kimselerle anlaşma konusunda zorluk çekmeye, sürekli tartışma içinde olmaya ifade edilir. Geyik sembolü, evli kimseler içinde doğacak sağlıklı erkek evladına, muradın kabul görülmesine sembol edilir.

Rüyada Geyik Sürüsü Görmek

Rüyada geyik sürüsü görmek, şans ve kısmet anlamına gelen rüya, kişinin birbiri ardına gelecek hayırlı haber ve çalışmalarla kısa zaman da yükselme şansına giderek her türlü beklentisini gerçekleştireceğine yorulur. Rüyada geyik sürüsü görmek, gelecek güzel habere, keyfin yerine gelmesine, elinize geçecek fırsatları değerlendirmenize sembol edilir.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Rüyada geyik yavrusu görmek, hayırlı rızk ve helal kazanca işaret olan rüya kişinin kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üstünde durarak hayatın zorluklarıyla mücadele edebileceğine yorumlanır. Bu rüya kişinin doğruluktan ve helal yollarlar dan sapmayarak Allah’tan daima iyi olanı dileyeceğine, bekar ise kendisi gibi helal süt emmiş kimseyle yuva kuracağına ifade edilir. Geyik yavrusu rüyası bekar kimseler için tutkulu aşka işaret ederken, evli kimseler içinse bebek sahibi olunmaya işaret eder.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyada geyik avlamak, uğursuzluk olarak bilinse de gerçek anlamında bakıldığında yüklü miktarda mal sahibi olmak, servete kavuşmak anlamı taşır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, son derece çalışkan, başarılı, işine gereken önemi veren, yükselmek adına her türlü gayreti sarf eden kimsedir. Rüyada geyik avlamak, bazen de ele geçen fırsatları doğru değerlendirmeye, sizin için kazanç sağlayacak işler içinde yer almaya sembol edilir.

Rüyada Geyik Eti Yemek

Rüyada geyik eti yemek, bu rüya sağlıklı geçecek ömrü, maddi gücü, hayatı her bakımdan rahat yaşamayı simgeleyen hayırlı rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kimseler, bir çok konuda diğer insanlardan şanslı olup hayatları boyunca olumsuz hiç bir durumla karşı karşıya kalmazlar. Rüyada geyik eti yemek, bazen de miras yoluyla geçecek servete, kazancınızın bir anda iki kat yükseleceğine çevreye karşı yaklaşımlarınızın değişeceğine sembol edilir.

Rüyada Geyik Öldürmek

Rüyada geyik öldürmek, maddi ve manevi sıkıntıya işaret olan rüya kişinin yaşayacağı sorunlar ile girdiği bir çok işte hayal kırıklığı yaşayacağına olumlu gözlerle baktığı işlerde başarısızlığa uğrayacağına yorumlanır. Rüyada geyik öldürdüğünü görmek, hüsrana uğramaya, kendinize duyduğunuz güven duygusunu kaybetmeye, her anlamda hayal kırıklıklarıyla karşılaşmaya ifade edilir.

Rüyada Geyik Saldırısı Görmek

Rüyada geyik saldırısı görmek, bu rüya kişinin çevresinden gelen olumlu ya da olumsuz eleştirilere aldırış etmeden hayatına devam ettirmesine, yaptığı çalışmalardan dolayı hiç bir zaman pişmanlık duygusu gütmemesine yorumlanır. Rüyada geyik saldırısı görmek, kimi zaman da sevdiğiniz kimseden gelecek kötülüğe, hayal kırıklığı yaşamaya, beklenmedik olaylarla karşı karşıya geleceğinize sembol edilir.

Rüyada Geyik Boynuzu Görmek

Rüyada geyik boynuzu görmek, geyik boynuzu rüyası, iş hayatınızda var olan bir den fazla düşmanlarınıza, ticari anlamda zor duruma düşmeye, maddi sürecek sıkıntılara işaret edilir. Rüyada görülen geyik boynuzu sembolü aynı zaman da zarar görmeye, eldeki nasiplerin kapanmasına, maddi zorluğa düşmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

499