Rüya tabiri ara

Gevrek

Rüyada gevrek görmek, rüyada görülen gevrek, nasibin ve kısmet kapısının açılmasına, hayırlı ve helal kazanca, rızk ta artışa gitmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, sosyal yaşamlarında başarılı oldukları kadar iş hayatlarında da ken...

Rüyada gevrek görmek, rüyada görülen gevrek, nasibin ve kısmet kapısının açılmasına, hayırlı ve helal kazanca, rızk ta artışa gitmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, sosyal yaşamlarında başarılı oldukları kadar iş hayatlarında da kendilerini bir çok dalda göstererek adından ve yaptıklarından sıkça söz ettirirler. Rüyada gevrek görmek, bazen de yaşanılacak tatsız ve üzücü olaylara, keyfin kaçmasına, beklentilerinizi elde edememeye, yaptığınız işten yana kaygıya düşmeye sembol edilir. Gevrek rüyasını tek bir anlama sığdırmak bazen  yanlış yorumlara sebebiyet verebilir. Bu rüyada anlatımı güçlü kılabilmek için gevrek görülen cisimde de anlatıma katmak gerek. Rüyada gevrek görmek, manevi olarak ta dinde soğukluğa, manevi değerlere gereken önemi vermemeye, kişinin yanlış işler peşinde koşarak hayatını hiç uğruna yok etmesine sembol edilir. Bazı rüya tabircilerimiz gevrek rüyası hakkında sabırla bekleyiş şeklinde dile getirmiş gören kişinin sabrının sonunda yaşadığı sıkıntılarına son vermenin sevincini yaşayacağını dile getirmişlerdir.

Rüyada Gevrek Yemek

Rüyada gevrek yemek, gevrek yemek, rüyası hayal kırıklığını, ümitsizliği, maddi ve manevi sıkıntıyı, elde çıkacak malı işaret eder. Rüyasında gevrek yediğini gören kimseler, hayatlarını kaybetme korkusuyla yaşayarak yaşamlarının her karesinde korkularına mahkum olurlar. Rüyada gevrek yemek, bazen de aceleci davranmaya, düşünmeden adım atmaya, kendinizi ve ailenizi zarara sürükleyecek işler peşinde koşmaya sembol edilir.

Rüyada Gevrek Simit Görmek

Rüyada gevrek simit görmek, rüyada görülen gevrek simit kişinin fazla mal ve mülkte gözü olmayıp elde ettiği kazancı ile hayatını sürdürme yoluna gitmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişileri şükretmesini bildikleri gibi kendilerin için kötülük getirecek her türlü musibetten kendilerini ve sevdiklerini uzak kılarlar. Rüyada gevrek simit görmek, kimi zaman da sevdiğiniz bir yakınınıza ya da arkadaşınıza borç vermeye, maddi çıkar peşinde koşmaya, rızkınıza haram katmaya yorulur.

Rüyada Gevrek Satmak

Rüyada gevrek satmak, gevrek satmak, rüyası gören kişinin içinde bulunduğu ruh halinden  kurtulmak için Allah’a ele açarak ondan yardım dileyeceğine, huzuru bulabilmek için sürekli uğraş içinde olacağına yorumlanır. Rüyada gevrek sattığını görmek, kimi zaman da olması güç işlerde yer almaya, kazancı alın teriyle sağlamaya, kişinin kimseye muhtaç olmadan yaşantısına devam etmesine ifade edilir.

Rüyada Gevrek Almak

Rüyada gevrek almak, gevrek almak, sembolü, hayata yönelik beklentilerinizin sonlanmasına, tutunacak dala muhtaç kalmaya, sevdiğiniz kimselerin bir bir yok oluşuna seyirci kalmaya yorumlanır. Gevrek almak, ifadesi kişinin normal seyrinde giden hayatının bir anda değişerek var ettiği maddi ve manevi değerlerin bir bir yok olacağına işaret eder. Rüyada gevrek aldığını görmek, bazen de yapılan ticari işte zarara uğramaya, elde ettiğiniz kazancınızı yanlış yatırımlarla tüketmeye, külfete uğramaya ifade edilir.

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyada poğaça görmek, poğaça rüyası sağlık, huzur ve esenliğe, hayırlı ve helal kazanılan mallara, hayırlı kısmete, elde ettiğiniz gelirlerin günden güne artmasına yorumlanır. Rüyasında poğaça gören kimseler, yaşamlarını her alanını dolu dolu yaşayarak hayatın hep güzel yanlarını görürler. Rüyada poğaça görmek, bazen de haneye gelecek misafire, hoş sohbete, keyfinizin yerine gelmesine ifade eder.

Rüyada Börek Görmek

Rüyada börek görmek, börek rüyası, kurulacak sofralara, ailenizle geçireceğiniz güzel akşam yemeğine, hoş sohbete tabir edilir. Rüyada görülen börek sembolü bazende sevdiklerinize iyi güzel hayat sunmaya, her türlü dileklerinizi kolay yollarla ermeye, açılacak hayırlı kısmet kapılarına tabir edilir.