Rüya tabiri ara

Cover Image

Gerilla

Mayıs 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada gerilla görmek, gerilla rüyası çalkantılı hayata, stres ve sıkıntılı günlerin ardından kişinin kendisini toparlamasına yorulur. Rüyasında gerilla gören kimseler, hayata yönelik olumlu ya da olumsuz yaşadığı her etkenden ayrı ders çıkararak gelecek yaşamlarını bu etkende doğru kılarlar. Rüyada görülen gerilla içinizde saklı kıldığınız yeteneklerinizi gün ışığına çıkarmaya, size yöneltilen maddi destek sayesinde  hedefinize daha kolay ulaşşıcağınıza ifade edilir. Bu rüya bazen de aceleci davranmaya, yaşanılan küçük çaplı olaylara gereğinden fazla takılmaya, kendinizi ve sevdiğiniz kimseleri yıpratacak bir çok davranışa meyilli  olmaya ifade edilir. Ölçülü kimse şeklinde de ifade içeren gerilla rüyası kişinin hayatında var ettiği tüm bulgularını inceden inceye ölçüp tartarak hataya yer verecek olumsuz tüm etkenlerden zahmetsiz şekilde sıyrılacağını gösterir. Rüyada gerilla ile savaştığını görmek, ticaret hayatında yapılan rekabete, kişinin maddi anlamda rakiplerine karşı gösterdiği güç göstergesine, zafer için verilen uğraşlara ifade edilir.

Rüyada Gerilla Olmak

Rüyada gerilla olmak, gerilla olmak rüyası gören kimsenin hayalinde yaşattığı hayatına ulaşmak adına kendi eksenin de çizdiği yoluna  yorulur. Rüyasında gerilla olduğunu gören kimse, kendi yolunu çizerek eksikleri ya da yanlışları ile yaşadığı hayatını kabul görür. Rüyada gerilla ya da terörist olmak, kimi zaman da doğru ve hayırlı olandan uzaklaşmaya, yanlışa teşvik olmaya, yapılan yanlış ve hatalı işlerle elinde var ettiği güzellikleri kaybetme noktasına gelmeye ifade edilir.

Rüyada Gerilla Öldürmek

Rüyada gerilla öldürmek, bu rüya kazanılan zafere, başarıya ulaşmak adına çıkılmış yola, kendi hayatınızda var ettiğiniz değerlerinizi koruma altına gitmeye yorumlanır. Rüyada gerilla öldürdüğünü gören kimseler, kimseye muhtaç olmadan yanlışları ve doğrularıyla hayatlarını sürdürerek her türlü eyleme doğru yol alırlar. Gerilla öldürmek, kimi zaman da hatalı işlere yapılan yanlışı sürdürmeye, düzgün ve sakin giden hayatınızın normal seyrinden çıkmasına sembol edilir.

Rüyada Gerilla İle Konuşmak

Rüyada gerilla ile konuşmak, bu rüya karşılıklı uyuma, ticari ortaklık güttüğünüz kimselere karşı sağladığınız davranışlarınıza, güzel alışkanlıklara işaret eder. Rüyada gerilla ile konuştuğunu gören kimse, kendisine hayırlı ve güzel yol çizerek bu anlamda sevdiği kimselerin büyük desteğini görürler. Gerilla ile konuşmak, son olarak ta haneye gelecek misafire, yüzünüzün gülmesine, uzun süredir olması için çok uğraş verdiğiniz bir işte mutlak sana gelmeye ifade edilir.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist görmek, terörist rüyası iş hayatında kazanılan zaferlere işaret ettiği  gibi bu yolda size zorlu çıkarak hata yapmanıza yer verecek kötü niyetli kimselerden gelecek olaylara da işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, çevrelerine karşı son derece dikkatli olup olumsuz anlamda gerçekleşecek olaylara karşı daima dikkatli olmalıdır. Rüyada teröristten kaçmak,  kişinin düşmanlarına arşı son derece soğukkanlı olup olası tehlikelere mail vermeyeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler eğitimli, bilgi sahibi, nerede ne yapması onusunda son derece duyarlı akılcı kimselerdir.

Rüyada Militan Görmek

Rüyada militan görmek, gönül ilişkisi şeklinde anlam içeren militan rüyası çalkantılı birliktelik yaşayan kimselerin sonunda evliliğe doğru yol alacak başlangıca imza atacaklarını gösterir. Rüyasında militan gören kimse, son derece iyi kalpli, insanlara karşı uyumlu olan, davranışları ve çevresine karşı kattığı değerlerle sürekli olumlu yönde anılan kimselere işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1652