Rüya tabiri ara

Cover Image

Geri Vermek

Nisan 23, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada geri vermek, geri vermek rüyası, alınan bir emaneti simgelediği gibi gizli bir olaya tanıklık etmeye, yahut ortak yapılan işe de yorulur. Bu rüya olumlu olduğu gibi olumsuz çağrışımlara da işaret eder. Önemli olan rüyada geri verilen eşyanın ya da sözün değeridir. Örneğin rüyasında aldığı bir kıyafeti geri verdiğini gören kimse, üzerinde taşıdığı yükten arınarak feraha erişir. Bu rüya kişinin huzura ve esenliğe ermesine, hayatını kısıtlayan her türlü eylemlerden sıyrılmasına, kendisine atılan iftiralardan alnının akıyla sıyrılmasına yorulur. Rüyada alınan parayı geri vermek, kısa süreli maddi sıkıntıya düşmeye, işlerinizin beklediğiniz gibi gitmemesine, kazançta düşüne geçmeye tabir edilir. Geri vermek rüyasına son örneği verecek olursak bilinmeyen bir nesneyi yahut sözü geri vermek, başınızın beladan kurtulmasına, hayatın normal seyrinde devam etmesine, kişinin kendisini kısa süreli de olsa bir müddet içine kapatmasına ifade edilir. Geri vermek, rüyası cisme, eşyaya ya da söze farklı kalınmaksızın her anlatımında içinde farklı  anlamlar taşıyıp rüya sahibini gördüğü rüyaya bağlı olarak şekillendirir. Bu rüya da dikkat edilmesi gerekli  önemli şey rüyanın görüş şekli ve görülen nesnedir. Rüyada geri verdiğini görmek, son olarak ta hayatı sil baştan yaşamaya, bulunduğunuz ortam ve sosyal yaşam alanından uzaklaşmaya, yakın zaman da seyahate çıkmaya sembol edilir.

Rüyada Elbiseyi Geri Vermek

Rüyada elbiseyi geri vermek, elbiseyi geri vermek, rüyası başınıza gelmiş ya da gelecek olan her türlü gaflet ve belalardan kurtulmaya, üzerinizde ki yükü atmaya, hakkınızda yapılan dedikodulara son vermeye işarettir. Rüyasında aldığı elbiseyi geri verdiğini gören kimse, yaptığı yanlışın farkına vararak hatasını düzeltmek için yola başvurur. Rüyada verilen elbisenin rengi de önemlidir. Örneğin kırmızı elbise geri vermek, aşk hayatını sonlandırmaya, yeşil elbiseyi geri vermek, mahcup duruma düşmeye, siyah elbiseyi geri vermek, meslekten atılmaya, son olarak ta beyaz elbiseyi vermek, açılan kısmet kapısını sonlandırmaya işarettir.

Rüyada Alınan Borcu Geri Vermek

Rüyada alınan borcu geri vermek, bu rüya görülenin aksine kişi için hayırlı olup rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta aldığı borcunu hayırlısıyla sıkıntı çekmeden ödeyerek feraha çıkacağına işaret eder. Rüyada alınan borcu geri ödediğini görmek, maddi rahatlığa, işlerin düzene girmesine, hem sosyal alan da hem de iş hayatında bir çok konuda başarılı olunacağına yorumlanır. Rüyada alınan borcun bozuk parayla ödenmesi, sıkıntıların bir bir atlatılmasına, kağıt parayla ödenmesi, gelecek hayırlı ve güzel habere delalet eder.

Rüyada  Hediyeyi Geri Vermek

Rüyada hediyeyi geri vermek, bu rüya size karşı yakınlık besleyen, kimse ya da kimselere karşı koymuş olduğunuz mesafeye, hakkınız olmayan bir malı istememe yoluna gitmeye, kendiniz adına hayırlı olanı yapmaya işaret eder. Rüyasında alınan hediyeyi geri verdiğini gören kimse, yaptığı yanlışın farkına er ya da geç vararak hatasını düzeltmek adına uğraşa gider. Uyarı mahiyeti taşıyan rüya aslında kişi için son derece hayırlı ve güzeldir.

Rüyada Çaldığını Geri Vermek

Rüyada çaldığını geri vermek, çaldığını geri vermek rüyası, hatadan ve yanlıştan dönmeye, pişmanlığa, kötülük yapılan kimseden af dilemeye, rüyayı gören kimsenin doğru yola girmesine ifade edilir. Rüyada çaldığını geri vermek, insanların arasında yer edinmeye, sosyal ilişkiler kurmaya, kişinin hayatını güzel ve hayırlı kılacak etkenlere yönelmesine sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4599